Pradinis / Aktualijos / MO muziejuje – lankytojų antplūdis

MO muziejuje – lankytojų antplūdis

MO muziejus atidarymo festivalio metu kiekvieną dieną buvo pilnas žmonių. Spalio 18–21 dienomis pirmojoje MO muziejaus parodoje „Visas menas – apie mus“ ir renginiuose apsilankė daugiau nei 10 tūkstančių lankytojų.

Daugiau nei 70 renginių, tarp kurių susitikimai su autoriais, ekskursijos po parodą, diskusijos, performansai, klasikiniai koncertai ir naktiniai vakarėliai, buvo pilni ir sulaukė įvairaus amžiaus lankytojų dėmesio.

Pagrindinis akcentas – paroda

„Greičiausiai buvo išpirkti bilietai į parodą ir ekskursijas. Tai yra įrodymas mums, kad lankytojams įdomus modernus menas ir jie nori sužinoti daugiau“, – teigia M. Ivanauskienė.

Ji taip pat priduria, kad toks didelis žmonių susidomėjimas atidarytu muziejumi yra tikra paskata laikytis nusibrėžtos krypties. „Kartu su visa komanda džiaugiamės įvykusiu atidarymu. Per šias keturias dienas muziejus buvo pilnas gyvybės, pokalbių – tai buvo bendras visų kūrybos aktas, o mūsų darbas – toliau burti muziejų kuriančią bendruomenę.“

Pirmadienį – nauji lankytojai

Sekmadienio naktį pasibaigė MO muziejaus atidarymo „MOratonas“, tačiau jau pirmadienį 10 val. ryte muziejus pradėjo savo įprastą darbą ir veiklą. Dar iki atidarymo buvo sulaukta nemažai užklausų dėl grupinių ekskursijų, pageidavimų apsilankyti muziejuje jau po atidarymo, taip pat prasidės edukacinės programos mokykloms.

„Renginių programa norėjome leisti pajusti, kokį matome MO. Ir jau nuo šiandien lankytojai yra laukiami tiek parodoje (ją pažinti galima ir su multimedijų gidu), tiek kituose muziejaus renginiuose“, – patikslina MO muziejaus direktorė.

Jau nuo šios savaitės MO muziejuje kiekvieną trečiadienį vyks Ričardo Jankausko paskaitų ciklas „Back2School“. Šiose paskaitose laukiami visi, norintys įkvepiančiai pažinti meną iš arčiau. Muziejuje taip pat vyks kino seansai, kuriuos kuruoja kino teatras „Pasaka“.

MO muziejus taip pat tęs ir atidarymo metu pristatytas programas vaikams – šeimų sekmadienius. MO bendradarbiaudamas su teatru „Pradžia“ kas savaitę lauks vaikų su specialia programa ir žaidimais. 45 minučių trukmės užsiėmimai organizuojami 3–8 metų vaikams. Jie vyks nuo 10 iki 14 val. ir juose dalyvauti galės iki 20 vaikų.

Lankytojai taip pat bus kviečiami į „Pasimatymą su meno kūriniu“ – skirtingų sričių profesionalai pasakos, kuris kūrinys ir kodėl jiems aktualus. Lapkričio 9 dieną pirmasis pasimatymas su Ieva Prudnikovaite.  Skubantiems siūloma nauja idėja – pietų pertrauka muziejuje.

MO muziejus dirbs visomis dienomis, išskyrus antradienius, nuo 10 val. iki 20 val. Penktadieniais muziejus dirbs ilgiau – iki 22 val.

Nuotraukos Ryčio Šeškaičio

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: