Pradinis / Šeima ir sveikata / Mokinių saugumui užtikrinti – vaizdo kameros

Mokinių saugumui užtikrinti – vaizdo kameros

1073926_86795926

SXC nuotr.

Siekiant užtikrinti moksleivių saugumą: apsaugoti nuo patyčių, smurto bei vagysčių, laikinojoje sostinėje vaizdo stebėjimo kameros yra įrengtos beveik visose mokyklose.

Kauno švietimo įstaigose 64 vaizdo stebėjimo kameros įrengtos biudžeto lėšomis, dar trijose (Kauno Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijoje, Kauno Šv. Mato gimnazijoje, Jono Laužiko specialiojoje mokykloje ) – iš kitų finansavimo šaltinių.

„Idėja įrengti stebėjimo kameras Kauno švietimo įstaigose pasiūlė miesto policija. Kameros – tai puiki prevencinė priemonė, kuri turėtų mokinius drausminti“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Valys Venslovas.

Bendrojo lavinimo mokyklų vaizdo stebėjimo kamerų įrengimui iš viso buvo skirta 1,1 mln. litų biudžeto lėšų. Stebėjimo kameros švietimo įstaigose buvo įrengiamos siekiant užtikrinti mokinių saugumą bei apsaugoti mokyklų turtą.

„Manau, kad įrengtos vaizdo stebėjimo kameros pasitarnaus, kad moksleiviai bent jau mokyklos teritorijoje jaustųsi saugesni“, – sakė Savivaldybės švietimo ir sporto komiteto narys Algimantas Kurlavičius.

Dėl konkrečių kamerų įrengimo vietų galimybę turėjo apsispręsti kiekviena švietimo įstaigos bendruomenė. Kameros įrengtos probleminėse vietose ir ten, kur mėgsta būriuotis moksleiviai.

Kauno miesto savivaldybės Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: