Pradinis / Mokslas ir švietimas / Įkvėpimas jūsų kišenėje: 4 programėlės, skatinančios kūrybingumą

Įkvėpimas jūsų kišenėje: 4 programėlės, skatinančios kūrybingumą

Po ilgos ir varginančios darbo dienos sunku mąstyti ir veikti kūrybiškai? Minčių blokas yra neišvengiama bet kokio kūrybinio proceso kliūtis. Tačiau neverta dėl to nerimauti – jūsų išmanusis gali būti puikus pagalbininkas ieškant originalių idėjų ir įkvėpimo.

Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas, rekomenduoja 4 programėles ieškantiems kūrybinio įkvėpimo.

  1. Penas akims

Įkvėpimo trūkumas gali išties apsunkinti darbą. Ypač jei jis reikalauja kūrybinio indėlio. Vos susidūrę su tokia situacija, skubėkite pasisemti įkvėpimo iš pačių kūrybingiausių ir įdomiausių šios srities profesionalų. Atraskite it priešnuodis nuo kūrybinio bloko veikiančią programėlę „Behance“. Joje menininkai ir kūrybininkai dalijasi savo darbų pavyzdžiais, akimirksniu išvaduojančiais iš kasdienybės bei nuobodulio. Čia rasite eskizų, schemų, animacijos – visko, ko reikia jūsų kūrybiškumui pamaitinti.

  1. Atraskite motyvuojančias sėkmės istorijas

Kartais viskas, ko reikia, kad kūrybingumas išlįstų į dienos šviesą, yra kiti žmonės ir jų patirtys. „TED“ (pirmosios žodžių „Technology“, „Entertainment“, „Design“ raidės) yra pasaulinė konferencijų organizacija, pritraukianti novatoriškus lyderius, kurie mielai dalijasi savo sėkmės paslaptimis. Į savo išmanųjį telefoną įdiegę programėlę „TEDtalks“, su savimi nuolatos nešiositės šimtus motyvuojančių pranešimų. Inspiruojančių kalbų galėsite klausytis namie,  darbe arba kelionėse.

  1. Įrankis, kuris palengvins kūrybinį kelią

Ar jūsų idėjos ir darbai tampa realybe tik tada, jei prieš tai buvo užrašyti ar nupaišyti ant popieriaus lapo? Nuo šiol jums nebereikės nešiotis sunkios eskizų knygelės ar suglamžytos popieriaus skiautės kišenėje – visas savo idėjas pasižymėkite programėlėje „Tayasui Sketches“. Manote, piešimas mobiliajame įrenginyje nė iš tolo neprilygsta realiam veiksmui? „Tayasui Sketches“ suteikia galimybę mėgautis piešimo ant popieriaus pojūčiu, tad programėlė tiks ir ne patiems didžiausiems technologijų entuziastams.

  1. Puodelis kavos pasiklydusioms mintims

Neretai kūrybiškumą stimuliuoja tam tikrų vietų kuriama atmosfera. Pavyzdžiui, daugelį geriausios idėjos aplanko kavinės šurmulyje gurkšnojant kavą. Ar jūs esate vienas jų, tačiau ne visada galite ištrūkti iš biuro? Tuomet atsisiųskite mobiliąją programėlę „Coffitivity“. Ji suteiks galimybę bet kur ir bet kada mintimis nukeliauti į tą malamos kavos, žmonių klegesio, šaukštelių ir puodelių skambėjimu užpildytą vietą. Su šia programėle galėsite klausytis mielų kavos krautuvėlės garsų ir susikaupti efektyviam darbui ar idėjų kūrimui.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top