Pradinis / Mokslas ir švietimas / Moksleivius kviečia nemokama VU „Psichologijos laboratorija“

Moksleivius kviečia nemokama VU „Psichologijos laboratorija“

Tikriausiai esate patyrę stresą, „pakišusį koją“ kontrolinio darbo, pasimatymo metu ar kitomis aplinkybėmis? O kiek kartų gailėjotės dėl savo reakcijos į išorinius dirgiklius – ar tai būtų kandi pastaba, ar pašaipus žvilgsnis? Pasitelkus psichologijos mokslo teikiamas žinias galima ne tik įveikti daugelį gyvenime patiriamų sunkumų, tokių kaip stresas, sudėtingi santykiai, motyvacijos stoka, vienišumo jausmas, bet ir teigiamai paveikti savo bei aplinkinių ateitį.

10–12 klasių moksleiviai kviečiami į nemokamą Vilniaus universiteto „Psichologijos laboratoriją“, kurios dalyviai susipažins su psichologijos mokslo pagrindais ir įgytas žinias galės pritaikyti kasdieniame gyvenime, mokymosi procese, laikydami egzaminus ar planuodami karjerą.

Pirmasis VU „Psichologijos laboratorijos“ susitikimas įvyks 2017 m. lapkričio 18 d. Iš viso numatyti 5 susitikimai, vyksiantys šeštadieniais kartą per mėnesį VU Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9, Vilnius). Kiekvienas dalyvis nemokamai gaus reikalingas priemones bei pietus.

„Psichologijos laboratorijos“ paskaitas skaitys VU Filosofijos fakulteto psichologijos dėstytojai, o praktinius seminarus ves VU psichologijos magistro studijų absolventės.

Moksleivius kviečiame registruotis užpildant šią anketą iki lapkričio 7 d. 12 val. (dalyvių skaičius ribotas).

Psichologijos laboratorijos tvarkaraštis

VU „Psichologijos laboratoriją“ finansuoja projektas „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos plėtra ir įgyvendinimas“ (Nr. 09.3.3-ESFA-V-711-02-0001).

VU inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: