Pradinis / Renginiai, pramogos / Mokytojų festivalis – šventinis padėkos renginys šalies pedagogams

Mokytojų festivalis – šventinis padėkos renginys šalies pedagogams

Spalio 5 d. (trečiadienį) Tarptautinės mokytojų dienos proga Vilniuje rengiamas Mokytojų festivalis – šventinis padėkos renginys šalies pedagogams. Šventė skirta kartu pasidžiaugti ugdymo(si) pasiekimais, pasidalyti idėjomis ir metodais, mokymo(si) procesą paverčiančiais įtraukiančiu, bendradarbiauti ir tobulėti skatinančiu procesu, pasisemti kūrybinių idėjų, lengvai pritaikomų kasdieniame darbe. Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) prisideda prie festivalio programos ir pedagogams paruošė du renginius. Kviečiame dalyvauti!

Svetimžemių augalų vaisiai. Ekskursija po LEU oranžeriją

Mokytojo dieną kviečiame švęsti LEU oranžerijoje. Pavaišinsime egzotiniais vaisiais – papajomis, figomis, datulėmis… Ir ne tik. Čia galėsite susipažinti su vaisius užauginusiais augalais, pasisemti iš jų energijos. Patirtus pojūčius galėsite sėkmingai panaudoti ne tik ugdydami gamtojautą, bet ir mokydami matematikos, kalbų ir menų. Ekskursiją ves LEU oranžerijos vedėja Teresė Jokšienė.

Adresas – LEU oranžerija (Studentų g. 39, Vilnius). Laikas – 2016 m. spalio 5 d. 15 val. Vietų skaičius – 20 žmonių.

Registruotis galite adresu http://lvjc.lt/mokytoju-festivalis-edukaciniai-pramoginiai-renginiai/#Registracija_LEU_ORANZERIJA.

Sveikatingumo pertraukos. Ką pasiūlyti mokiniams?

Pastaraisiais dešimtmečiais mokiniai vis daugiau laiko praleidžia prie televizoriaus, mokydamiesi ar žaisdami kompiuteriu. Jų laisvalaikis tapo pasyvesnis. Dėl tokio gyvenimo būdo atsiranda antsvorio, netaisyklinga laikysena, skauda nugarą. Šie negalavimai rečiau aplanko tuos mokinius, kurie renkasi aktyvias laisvalaikio praleidimo formas – judriuosius žaidimus, važiavimą dviračiu, plaukimą, šokius ir pan.

Mokykla, šeima, bendruomenė – tinkamiausia sveikos gyvensenos ugdymo(si) aplinka, padedanti vaikams keisti kasdienio gyvenimo įpročius, didinanti fizinį aktyvumą. Sveikatingumo pertraukų organizavimas mokykloje padeda mokiniams atsipalaiduoti po intensyvaus protinio darbo ir išlikti darbingiems, aktyvesniems ir žvalesniems, sumažina nuovargį, pagerina emocinę būseną. Renginio metu LEU Sporto ir sveikatos fakulteto lektorė Rasa Paulauskienė pasiūlys įvairių idėjų sveikatingumo pertraukoms organizuoti.

Adresas – LEU didžioji salė (Studentų g. 39, Vilnius). Laikas – 2016 m. spalio 5 d. 16 val. Vietų skaičius – 30 žmonių.

Registruotis galite adresu http://lvjc.lt/mokytoju-festivalis-edukaciniai-pramoginiai-renginiai/#Registracija_LEU_PERTRAUKOS.

Mokytojų festivalio metu Vilniuje vyks daugybė renginių: konferencija, kūrybinės, edukacinės dirbtuvės, pramoginės veiklos, spektaklis, šventinis koncertas. Festivalį organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras su Švietimo ir mokslo ministerija ir partneriais.

Daugiau informacijos rasite adresu http://lvjc.lt/mokytoju-festivalis/.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: