Pradinis / Sportas / N. Ilkevičiui – pasaulio veteranų imtynių čempionato bronzos medalis

N. Ilkevičiui – pasaulio veteranų imtynių čempionato bronzos medalis

Prieš kelias dienas stebinęs vaizdo įrašais, kuriuose atlieka daugiau nei 60 prisitraukimų, Nikolajus Ilkevičius pasaulio veteranų imtynių čempionate iškovojo bronzos medalį.

Suomijoje rengto čempionato E amžiaus grupėje (55–60 metų) vilnietis ant menčių paguldė suomį Arto Haukijarvį, o pusfinalyje rezultatu 0:4 pralaimėjo pagrindiniam varžovui – Prancūzijai atstovaujančiam Georgi Hristovui.

G. Hristovas finale įveikė Muchtarą Ussiną iš Kazachstano ir šeštą kartą triumfavo planetos veteranų čempionate. O vilnietis imtyje dėl bronzos medalio anksčiau laiko rezultatu 8:0 nugalėjo dar vieną Prancūzijos atletą Didierą Nicolasą.

58-erių metų Vilniaus rajono Valčiūnų vidurinės mokyklos fizinio lavinimo vyresniajam mokytojui tai jau antras pasaulio čempiono bronzos medalis. Savo kolekcijoje jis taip pat turi du sidabro ir vieną aukso medalį.

„Teisybė tokia – kovoje su Hristovu pramiegojau pirmas sekundes. Nieko nekaltinu, pats suklydau, – po apdovanojimo ceremonijos kalbėjo N. Ilkevičius. – Į varžybas išvykau vienas, jau varžybų vietoje patarimus dalijo Latvijos treneris Leonidas Čačis. Ant kilimo užsigalvojau, mėginau suvirškinti trenerio patarimus, o tuo metu varžovas nieko nelaukdamas atliko pervedimą ir aš atsidūriau už kilimo. Jau tada supratau, kad varžovas pergalės iš rankų neišleis, per daug patyręs yra.“

Pasaulio veteranų graikų-romėnų imtynių čempionato prizininkas pridūrė, kad ruošdamasis šioms varžyboms pritrūko aukštesnio lygio treniruočių partnerių. „Pirmieji numeriai ruošiasi įvairioms varžyboms, todėl prieš čempionatą teko stumdytis su silpnesniais, mažiau patyrusiais atletais. Gal dėl to buvau praradęs koncentraciją pirmosiomis susitikimo su Prancūzijos imtynininku sekundėmis“, – svarstė N. Ilkevičius.

Valdas Malinauskas, www.imtynes.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: