Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Naisiai kviečia į Užgavėnių šventę

Naisiai kviečia į Užgavėnių šventę

Visi – dideli ir maži, norintys pajusti tikrąją senųjų Užgavėnių šventimo dvasią, kviečiami į garsiuosius Naisius Šiaulių rajone. Šventės organizatoriai ruošiasi jus nustebinti ne tik persirengėlių gausa, šventiškai išpuoštais žemaitukų žirgais, vežimais, vėžinsiančiais šventės dalyvius, gardžiais blynais ir arbata, bet ir svarbiausiu šventės akcentu – senosiomis, tikrosiomis šventimo tradicijomis.

Nuo 10 iki 12 val. Naisių kultūros rūmuose veiks Užgavėnių kaukių dirbtuvės, kiekvienas galės nemokamai pasigaminti kaukę. Kaukes gaminti padės ir mokys tautodailininkai R. ir G. Daukšos ir Šiaulių universiteto studentai. Nuo 12 iki 14 val. visi bus kviečiami stebėti, kaip Žemaitijos blynkepiai kovoja dėl geriausios Lietuvos blynkepių komandos vardo. Per visą žiemos pabaigos šventę nenutils muzika, nenustos trepsėti šokėjai.

Šurmuliuos mugė, kviečianti įsigyti skaniausių gardumynų, naudingų rakandų ir žydo blusų. Kartu su velniais, raganomis linksminsimės ir šėliosime, jodinėsime žemaitukais ir važinėsime vežimais ar rogėmis. Jėgas ir miklumą išmėginsime Užgavėnių varžytuvėse. Kokios Užgavėnės be lemiamos Kanapinio ir Lašininio kovos? 14 val. jie demonstruos savo jėgas, sumanumą ir gudrumą. Bus deginama viena didžiausių ir įspūdingiausių kada nors matytų Lietuvoje morių.

Šventė vyks vasario 15 d., sekmadienį. Pradžia – 10 val. (Naisių stadione).

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: