Pradinis / Kinas, muzika, TV / Naują dainą pristatanti Jurga Šeduikytė prabilo apie nemalonius vaikystės prisiminimus

Naują dainą pristatanti Jurga Šeduikytė prabilo apie nemalonius vaikystės prisiminimus

Prieš daugiau nei savaitę septintąjį albumą išleidusi Jurga Šeduikytė savo klausytojams pristato naujausią dainą „Life is a dance for one“. Atlikėja kartu su kūriniu gerbėjams dovanoja ir jaudinančią fotosesiją, kurioje įamžinti skaudūs jos vaikystės potyriai.

„Ši daina ­– albumo „Not Perfect“ dalis. „Life is a dance for one“ ir  naujoji fotosesija man labai svarbūs ir reikšmingi kūriniai, kurie įkūnija nemalonius vaikystės prisiminimus. Dėl užplūstančių praeities nuotrupų vis dar nuvertinu save, nesuvaldau kylančių jausmų, klaidžioju tarp daugybės pasirinkimų“, – pasakojo Jurga.

Su gegužės 12 d. muzikiniame klube „Tamsta“ pirmą kartą viešai albumą „Not Perfect“ pristatysiančia Jurga fotosesijoje dalyvavo ir jos dukterėčia Agota.

„Dabar, kai esu mama, prisimenu, kokios brangios būdavo tos akimirkos, kai artimiausi žmonės skirdavo laiko ir atkreipdavo į mane dėmesį. Matau, koks nelaimingas būna sūnaus Ado žvilgsnis, kada pertraukiu jį, neleisdama papasakoti jam apie svarbius dienos įvykius. Būtent dėl to fotosesijoje ir atsirado Agota. Ji – tas silpnas vaikas, kuris neranda palaikančios rankos. Tą pažeidžiamą būtybę savyje nešiojamės kiekvienas“, ­– sakė dainininkė.

Atlikėjos dukterėčia įsiamžino ne tik Vaido Jokubausko kurtoje fotosesijoje, bet ir LRT televizijoje filmuotame albumo pristatyme. Koncerto vaizdo įrašą žiūrovai išvys dar gegužės mėnesį.

Visas naujojo albumo dainas Jurga vadina asmeninio netobulumo atspindžiais.

„Tobulumo siekis aplink yra begalinis. Deja, pamirštame, jog tobulumas tetrunka sekundę ir dingsta, o mums, netobuliems, reikia mokytis gyventi aplink tą sekundę.  Dėl to labai svarbi parama, palaikymas ir pagalba vienas kitam“, – kalbėjo Jurga.

Fotosesijos autorius Vaidas Jokubauskas

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: