Pradinis / Kinas, muzika, TV / Naują dainą pristatanti Viktorija Vaičaitė ragina kuo dažniau išreikšti meilę

Naują dainą pristatanti Viktorija Vaičaitė ragina kuo dažniau išreikšti meilę

Viešąją interneto erdvę pirmosiomis vasaros dienomis pasiekė nauja dainininkės Viktorijos Vaičaitės daina „Gana“. Muziką ir žodžius jai parašė Stanislovas Stavickis-Stano.

Atlikėja įsitikinusi – santykiuose labai svarbus atvirumas ir pokalbis. Ne ką mažiau aktualūs yra ir meilės prisipažinimai.

„Mėgstame jaustis reikalingi, o jei mylimi žmonės retai kartoja širdį šildančius žodžius, pradedame abejoti ryšio tvirtumu“, – savo įžvalgomis dalijosi šiemet psichologijos magistro laipsnį apgynusi Viktorija.

Anot jos, nebūtina nuolat kartoti, kad myli. Tačiau rasti kitų frazių, kuriomis galima išreikšti jausmus, V. Vaičaitės įsitikinimu, privaloma.

„Mano daina – apie abejones, apie tai, kas neišsakyta, kas verčia rūpintis. Juk kartais tam, kad viduje nekirbėtų viską griaunantis nerimas, pakanka vos kelių šiltų žodžių“, – įsitikinusi V. Vaičaitė.

Įprastai energingas dainas dainuojanti atlikėja dainoje „Gana“ palietė emocionalias, romantiškas natas.

Diplominį pastarąjį pusmetį rašiusi Viktorija tuo pačiu metu stengėsi suderinti ir kūrybą. Anot V. Vaičaitės, ir tai tikrai nebuvo paprasta.

Prieš dainai tampant prieinamai muzikos gerbėjams, dainininkė dalyvavo „Gana“ gimimo proga surengtoje Evelinos Šumilovaitės fotosesijoje, kuriai pasiruošti jai padėjo vizažo specialistė Irma Bal.

Evelinos Šumilovaitės nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: