Pradinis / Grožis ir mada / Nauja Dianos Vapsvės kolekcija – skubančiai šių dienų moteriai

Nauja Dianos Vapsvės kolekcija – skubančiai šių dienų moteriai

„Visi kolekcijos kūriniai dera vienas su kitu. Ir nereikia būti stilistu ar įdėti daug pastangų, kad tai sugebėtum sujungti į visumą“, – po fotosesijos, skirtos pristatyti naujai dizainerės Dianos Vapsvės rudens–žiemos kolekcijai „Other people“, įspūdžiais dalijosi jos veidu tapusi žinoma stilistė Austėja Jablonskytė.

Pašnekovė pridūrė – ją žavi naujosios linijos, kurioje yra palaidinių, kelnių, suknelių, paltų, vientisumas ir spalvų gama.

„Pasimatavau visus kolekcijos kūrinius ir galiu patvirtinti – juos vilkėdamas atrodai stilingai, o svarbiausia – dėl grožio nereikia pakentėti! Juk patogumas dabar yra vienas svarbiausių niuansų, aktualių šiuolaikinei moteriai“, – sakė A. Jablonskytė.

Ji patikino likusi sužavėta suknele su žvaigždutėmis. Stilistė savo spintoje turi ne vieną šiais dangaus simboliais puoštą drabužį.

„O paltukas „meškiukas“ man priminė vaikystę – juk daugelis mūsų turėjo panašų žiemos „aksesuarą“, – su šypsena kalbėjo stilistė.

„Other people“ kolekcijos autorė Diana Vapsvė patikino, jog A. Jablonskytė puikiai atskleidė pagrindinį sumanymą – drabužiai gali pabrėžti moters ryškumą, išraiškingumą, gebėjimą išsiskirti ir nepasimesti minioje net, regis, neturint nė sekundės laisvo laiko.

„Toks gyvenimo būdas įkvėpė mane sukurti drabužius, kurie tiktų ir dienai, ir vakarui. Modernios klasikos akcentai čia taip pat užima svarbią vietą“, – pasakojo kūrėja.

Anot jos, A. Jablonskytė – viena ryškiausių, stilingiausių, bet kartu užimčiausių dabartinės kartos moterų, todėl jai svarbu atrasti tokius aprangos derinius, kurie pabrėžtų jos individualumą, būtų patogūs ir galėtų lengvai transformuotis pakeičiant aksesuarus.

„Other people“, jos teigimu, daug dėmesio skirta viršutiniams drabužiams. Kolekcija kaip niekad gausi netikėčiausių spalvų paltų, padedančių kasdien sukurti nepriekaištingą asmeninį įvaizdį.

„Ryža“ kaip lapė, sodri kaip vynas, kremiškai rusva ar ryškiai pilka… Pusilgis, siauras, siekiantis blauzdas, platėjantis… Paltams mano kolekcijose dar niekada nebuvo tiek dėmesio!“ – šypsosi D. Vapsvė.

Virginijaus Vapsvos nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: