Pradinis / Renginiai, pramogos / Naujo šokių centro svečiai mėgavosi profesionalų ir televizijos garsenybių pasirodymais

Naujo šokių centro svečiai mėgavosi profesionalų ir televizijos garsenybių pasirodymais

Daugybė grakščių puošniai apsirengusių damų ir kostiumuotų džentelmenų vėlų šeštadienio vakarą rinkosi į analogų Lietuvoje neturinčio „Mondo“ šokių centro atidarymą. Jį uostamiestyje įkūrė buvę Klaipėdos universiteto Lotynų Amerikos sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ nariai Aidas Kasperaitis, Vilius Ignatavičius, Audronė Bastytė-Ignatavičė ir Ernestas Monginas.

Specialiai šventei dešimtys profesionalių šokėjų, dirbančių treneriais ar tebešokančių įvairiuose kolektyvuose, parengė daugiau nei valandos trukmės parodomąją programą. Ją pradėjo TV3 gelbėtoja ir dainininkė Gerda Stiklickienė. Skambant naujausiam jos kūriniui „Aš jau toli“ ant parketo ėmė suktis Sandra Žutautienė ir Justas Bareišis.

„Kad kartu treniruojamės, žinojo tik keletas žmonių. Norėjome padaryti staigmeną „Mondo“ įkūrėjams. Juk iki šiol esu šokusi tik su Ernestu Monginu, daugiausia televizijos projekte“, – sakė „Šok su manimi“ projekto dalyvė S. Žutautienė.

Ji neslėpė, kad prieš pasirodymą jaudinosi ir pati, ir naujasis partneris. S. Žutautienė sakė, jog po dalyvavimo televizijos projekte neturėjo laiko tęsti treniruočių ir viešai šoko tik keletą kartų.

„Jei šokčiau bent kelis kartus per savaitę, viskas būtų paprasčiau. Aišku, situaciją lengvina tai, kad ir Ernestas, ir Justas – geri partneriai. Su jais ant parketo labai sudėtinga padaryti akivaizdžių klaidų“, – su šypsena sakė S. Žutautienė.

Susirinkusiesiems įspūdį padarė ir atkurtas prieš beveik trejus metus projektą „Šok su manimi“ laimėjusių Milanos Jašinskytės bei Mindaugo Rainio šokis. Per jį jie virto žinomais atlikėjais – Lady Gaga ir Egidijumi Dragūnu.

Ant parketo iškilmingą vakarą taip pat sukosi Vytautas Viluckis ir Erika Vitkevičiūtė (Vilnius), Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė („Santaka“, Kaunas), Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė („Spindulys“, Tauragė), „Mondo“ jaunieji auklėtiniai bei daugybė kitų šokėjų.

Renginį vainikavo šokių vakaro vedėjo Mindeep parengta muzikinė programa bei atidarymui skirto torto ragavimas.

E. Monginas pasakojo, kad idėją kurti šokių centrą pasiūlė šokėjo Aido Kasparaičio žmona Ieva. Aidas palaikė sumanymą ir pakvietė dar tris kolegas. Ieva tapo šokių centro administratore, komandą papildė vadybininkas Tomas Docius.

„Audronė, Aidas, Vilius ir aš jau turėjome grupes ir mokėme šokti. Visiems patiko mintis, kad galime įkurti centrą, kurio pastatas būtų skirtas tik šokiams“, – sakė E. Monginas.

„Mondo“ šokių centras –  600 kvadratinių metrų ploto trijų aukštų statinys su trimis kokybiškai įrengtomis treniruočių bei pasirodymų salėmis. Įkūrėjų teigimu, jame šokių pamokos vyks kasdien. Centre laukiama ne tik sportinių, bet ir kitų šokių stilių atstovų.

Nuotraukų autoriai – Artūras Aušra ir Asta Norvaišienė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: