Pradinis / Grožis ir mada / Naujoje R. Labutytės drabužių kolekcijoje − subtili prabanga ir rytietiški motyvai

Naujoje R. Labutytės drabužių kolekcijoje − subtili prabanga ir rytietiški motyvai

Dubajuje, Majamyje, Niujorke, Šanchajuje, Filipinuose, Singapūre, Londone ir Milane mėgstamas modelis Radvilė Labutytė ketina pristatyti trečiąją savo kurtų drabužių kolekciją. Ji nusprendė įsiamžinti nuotraukose, kurios bus panaudotos ant jos pačios kurtiems drabužiams skirtų maišelių. „Turbūt retai kada, įsigydamas drabužį, jį gauni pakuotėje, ant kurios – ne atsitiktinio žmogaus, o paties kūrėjo nuotrauka“, − juokdamasi sakė „Provocateur“ ženklo savininkė.

Glaustinukės išliks pagrindiniu kolekcijos akcentu, bet darbų sąrašas bus papildytas ir suknelėmis bei tunikomis. Drabužiuose vyraus rytietiški, mistiški motyvai, subtili prabanga. Modelis ir dizainerė neslepia, kad šįsyk ją įkvėpė laikas, praleistas Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

„Tradiciniai vietinių moterų drabužiai tikrai nepaprasti. Jie prikausto dėmesį, keri, tarsi simbolizuoja moteriškumą. Tad naujoje kolekcijoje šiek tiek Dubajaus bus“, − sakė R. Labutytė.

Ji, pustrečio mėnesio praleidusi šiame moderniame Azijos mieste, stengėsi ne tik nudirbti kuo daugiau darbų, bet ir lankytis įdomiuose vakarėliuose. Todėl pervargusi mergina prieš pat skrydį į Lietuvą greitosios pagalbos automobiliu nuvežta į gydymo įstaigą. Kelias valandas praleidusi palatoje ir gavusi stiprią vitaminų dozę, R. Labutytė gydymą pratęsė Lietuvoje.

„Buvau labai pavargusi, todėl teko kurį laiką pabūti medikų globoje… Bet dabar viskas gerai. Esu visiškai pasinėrusi į kolekcijos, kuri turėtų sudominti ir audinių kokybe, ir raštais, kūrimą“, − sakė R. Labutytė.

Monikos Dovidaitės nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: