Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / „Senų pažįstamų“ 20-mečio jubiliejaus koncertas

„Senų pažįstamų“ 20-mečio jubiliejaus koncertas

Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“ skaičiuoja 20-ąjį veiklos jubiliejų. Per daugybę metų keitėsi vadovai ir muzikantai, bet svarbiausia visada išliko muzika.

Šaltą spalio 14 d. vakarą Radviliškio miesto kultūros centre buvo labai šilta ir smagu, nes šventiniame koncerte dalyvavo liaudiškos muzikos kapelos „Šeduvos bernai“, „Armonikieriai“, „Užuovėja“, „Dorė“.

Į koncertą taip pat atvyko geri draugai bei muzikantai Gintautas Litinskas, Arvydas Mikalauskas, Vytautas Sabakonis, Juozas Taunys, Virginijus Anisovas ir LR Seimo narys operos solistas, profesorius Vytautas Juozapaitis. Sveikinimo žodžius ir padėkas kolektyvui už ilgametę muzikinę veiklą, atsiuntė ir LR Seimo narys Algirdas Butkevičius.

Smagiais šokiais publiką pradžiugino liaudies šokių kolektyvas „Šelmiai“.

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis sveikino muzikantus, linkėjo sėkmės darbuose, įteikė savivaldybės padėkos raštus liaudiškos muzikos kapelos „Seni pažįstami“ nariams.

Radviliškio miesto kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Indrė Ginkevičienė padėkojo kapelos nariams už ilgametę muzikinę veiklą, liaudiškos muzikos puoselėjimą ir indėlį į miesto kultūrinį gyvenimą.

Taip pat nebuvo pamiršti pirmieji kapelos vadovai – Česlovas Gilys ir Jūratė Stakvilevičienė. Jiems buvo įteiktos padėkos ir skambėjo sveikinimo žodžiai.

Šventės pabaigoje visi koncerto dalyviai sudainavo bendrą finalinę dainą.

Šventės rėmėjai: UAB „Baltic marketing company“, „Fasma“, ĮI „Santovita“, UAB „Aluverda“, „Pixolain“, UAB „Termosrovė“, Žemės ūkio bendrovė „Gražionių bekonas“, Loretos Petkevičienės IĮ, MB „Jusora arbatinė-kepyklėlė“, „Baisogalos bioenergija“, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis.

Radviliškio miesto kultūros centro inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top