Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Šilalė kviečia į įspūdingą miesto gimtadienio šventę

Šilalė kviečia į įspūdingą miesto gimtadienio šventę

Rugpjūčio 13–15 dienomis Šilalės miestas švęs savo 484-ąjį gimtadienį. Tris dienas truksiančioje šventėje šilališkių ir miesto svečių lauks 35 skirtingi renginiai ir pramogos. Ką veikti ras tiek vaikai, tiek suaugusieji, tiek senjorai. Netikite? Tuomet užsukite minėtomis dienomis į Šilalę ir išsklaidykite visas abejones.

Rugpjūčio 13 d., sekmadienį, pirmą kartą Šilalėje organizuojamas bėgimas, kuris skirtas visiems, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį bei norintiems pažinti nematytas vietas. Idėja suburti aktyvią Šilalės bendruomenę ir surengti sporto šventę buvo puoselėjama ne vienus metus. Juk būtent Šilalės rajone savo karjerą pradėjo daug garsių sportininkų – broliai krepšininkai Lukas ir Linas Lekavičiai, irkluotoja Donata Vištartaitė-Karalienė, dviratininkas Ramūnas Navardauskas, akrobatinio skraidymo meistras Jurgis Kairys, futbolininkai Ugnė Šmitaitė ir Edvinas Gertmonas. Be to, vyks Lietuvos galiūnų parodomosios varžybos, kuriose dalyvaus Vido Blekaičio komanda.

Rugpjūčio 14 d., pirmadienį, susirinkusiuosius džiugins nuostabaus balso operos solistas Liudas Mikalauskas, atlikdamas puikiai visiems žinomo maestro Vytauto Kernagio dainas. Dainuojamosios poezijos vakarą vainikuos fejerverkai.

Daugiausia šventės svečių ir žiūrovų tikimasi sulaukti antradienį, rugpjūčio 15 d. Šventės dalyvių lauks koncertai, parodos, sporto rungtys, šokio spektaklis, meno plenerai, įvairūs pasirodymai, amatininkų mugės ir pramogos. Norinčiuosius Šilalės tvenkinyje kateriu plukdys gaisrininkai, savo originaliu ir įspūdingu gimnastikos pasirodymu stebins gatvės komanda „Street wariors“. Be to, turėsite puikią galimybę išvysti miesto centrą puošiančią milžinišką smėlio skulptūrą, kurioje atvaizduoti vieni žymiausių krašto objektų.

Verta dalyvauti unikaliose kūrybinėse dirbtuvėse – šiaudinės skrybėlės, tautinio kostiumo iš gyvų gėlių ir knygų skulptūrų kūrimo procesuose, prisidėti prie simbolinės Lietuvos valstybės 100-mečiui skirtos „Vienybės juostos“ rišimo. Smalsuolių taip pat lauks policijos, gaisrinės, kariuomenės, baikerių, medžioklės trofėjų ekspozicijos.

Bene svarbiausias klausimas – koks gimtadienis be torto? Bus ne tik jis, bet ir rėmėjų dalijami ledai, spraginti kukurūzai, cukraus vata. Mažųjų lauks jau pamėgta atrakcija – putų šou, nemokamos pramogos ant batuto. Įspūdingiausia dalis – didysis vakaro koncertas su grupe „16Hz“, Samanta Tina ir Tadu Rimgaila, Jurgiu Didžiuliu bei muzikinis lazerių ir fejerverkų šou.

Ir tai tik maža dalis pramogų ir užsiėmimų, kurie laukia visų atvykusių švęsti miesto gimtadienio kartu  su Lietuvos patriotų miestu.

Šilalės rajono savivaldybės inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top