Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Tryškiuose nuskambėjo „Muzikantų fiesta 2017“

Tryškiuose nuskambėjo „Muzikantų fiesta 2017“

Praėjusį trečiadienį Tryškiuose vyko prašmatni „Muzikantų fiesta 2017“. Nors antrą kartą miestelio kultūros centre organizuotas tokio pobūdžio renginys jau nebesukėlė didelio ažiotažo tarp žiūrovų, tačiau šventėje apsilankiusiems tryškiečiams bei miestelio svečiams vis vien padovanojo gausybę teigiamų emocijų.

Pamažu atslenkantis ruduo, bjurstantis oras ir ilgėjančios naktys sukuria vis daugiau progų Tryškių miestelio gyventojams vakarus leisti kultūros centro organizuojamuose renginiuose, o šįkart proga buvo tikrai neeilinė. Pernai vykusioje „Muzikantų fiestoje“ daugiausia pasirodė scenos naujokai, o šiųmetiniame renginyje, kurį vedė ne tik Žemaitijoje, bet ir visoje Lietuvoje gerai žinomas renginių vedėjas Egidijus Vaškelevičius, dominavo grandai. Scenoje viena po kitos šėlo grupės iš Mažeikių „VyNer“ bei „Sonremo“, solistas Edmondas Kumža iš Telšių, mažeikiškis solistas Gediminas Kontvainis, grupė „Vos bein“, kurios nariai kilę iš Nevarėnų ir Akmenės, bei tikras scenos riteris, užkariavęs, ko gero, kiekvienos žiūrovės širdį, atlikėjas Svajoklis iš Palangos.

Kaip ir pernai, taip ir šiemet į renginį atvykusius žiūrovus ne tik džiugino vienas už kitą įspūdingesni muzikantų pasirodymai, bet ir vėl maloniai nustebino šventės organizatorių surengta loterija, kurioje trys laimingieji buvo apdovanoti specialiais prizais. Žinoma, pamiršti neliko ir atlikėjai. Jiems šventės pabaigoje įteiktos iš Kuršėnų kilusio, tačiau šiuo metu Tryškiuose gyvenančio, 2011 metais puodžių karaliumi tituluoto Algimanto Tamašausko pagamintos atminimo dovanėlės bei generalinio šventės rėmėjo AB „Žemaitijos pienas“ įsteigti prizai.

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems renginyje apsilankiusiems žiūrovams, scenoje pasirodžiusiems muzikantams, o labiausiai – šventės rėmėjams – AB „Žemaitijos pienas“ ir Arūno Fabijonavičiaus firmai, be kurių prisidėjimo „Muzikantų fiesta 2017“ tikrai nebūtų įvykusi.

Tryškių kultūros centro kultūrinės veiklos organizatorius Vilius Bėliakas

Vytauto Vitkausko nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top