Pradinis / Renginiai, pramogos / Neįprastoje atrankoje Londone – ir buvusi grupės „Mango“ narė Viktorija

Neįprastoje atrankoje Londone – ir buvusi grupės „Mango“ narė Viktorija

Praeityje garsios merginų grupės „Mango“ narė Viktorija Emanuel jau aštuonerius metus gyvena Jungtinėje Karalystėje. Čia moteris ne tik dirba, bet ir rado gyvenimo meilę – ištekėjo už išrinktojo, septyneriais metais jaunesnio Paulo Edwardo Emanuelio. Nors iš viešumos dingusi buvusi atlikėja gimtinėje lankosi retai, ji mielai sutiko dalyvauti lietuvių ir švedų sukurtų ypatingų grožio produktų kūrėjų suorganizuotame renginyje. Jame pasakojo ne tik apie savo kasdienybę, bet ir apie vidinį bei išorinį grožį, meilę gimtajai šaliai.

Nors grupės „Mango“ dainas vis dar puikiai atsimena ir mintinai moka visa Lietuva, o savo laiku grupės narės buvo vienos ryškiausių muzikos padangės žvaigždžių, Viktorija šiandien gyvena visiškai kitokį gyvenimą. Iš viešumos pasitraukusi buvusi atlikėja gyvena ir dirba Londone, kur prieš kelerius metus ištekėjo už mylimo užsieniečio.

Tačiau savo gimtinės Viktorija nepamiršta – jaučia nostalgiją gimtajam miestui Klaipėdai, lietuviškai produkcijai. „Aš Londone jau 8 metus ir tai yra mano namai. Gyvenu intensyvų gyvenimą: dirbu, daug keliauju, rūpinuosi vyru, namais, vis kažko mokausi – tinginiauti nėra kada. Man patinka tas margumynas: nuo visų pasaulio rasių, kalbų, virtuvių, eismo kita puse iki visada gyvo miesto, garsių vardų, kultūrų skirtumų ir karališkosios šeimos. Visada sakiau, kad esu pasaulio vaikas – galėčiau gyventi bet kur, kur tik laimė nuves. Bet mano širdis yra Lietuvoje!“ – šypsojosi V. Emanuel.

Savaitgalį Londone įvyko neeilinis grožio renginys – lietuvių ir švedų sukurto skysto trikolageno produktų linijos „FenoQ Tricollagen Peptide ir MicroHyaluron“ kūrėjai sukvietė emigravusias lietuvaites į ypatingą atranką. „Emigravęs grožis“ – taip vadinosi puikiai odos, plaukų, nagų ir sąnarių būklei palaikyti skirtų produktų ambasadorių ir prekės ženklo veidų atranka.

Būtent šioje atrankoje apsilankė ir komisijos nare tapo V. Emanuel. Ji taip pat sutiko pasidalyti mintimis apie tikrąjį grožį ir jo svarbą. „Šiame technologijų ir darboholikų amžiuje aš išties pasigendu tikrumo. Moterys yra gražios: tobuli kūnai, moteriški linkiai, patobulinti ar net pakeisti bruožai –padaryta viskas, kad išvaizda būtų nepriekaištinga! Madingi rūbai, daug makiažo, atviri kūnai, asmenukė, instagramas – viskas, ji matoma, ji graži, ji populiari. Mes daugiau mažiau visos taip darom. Bet neslėpsiu, net pati būdama moteris, visada pastebėsiu tą, kuri gal ne tokia stilinga, ne tobulo sudėjimo ar ne „lėlės“ veidu, bet kuri yra laiminga!“ – sakė buvusi „Mango“ narė.

„Šiuolaikiniu grožiu įvardyčiau tą pusiausvyrą tarp vidinio ir išorinio spindesio. Vidinio grožio puoselėjimui, manyčiau, reiktų susikurti ramybę savo viduje, atsikratyti visų nerimą ir erzelį keliančių minčių galvoje, o tada tą patį padaryti su jus supančia aplinka. Nereikia gyvenime daryti to, kas nemiela, bendrauti su tais žmonėmis, su kuriais nesinori. Kaip sakiau, visur turi būti darna ir tik tada jausimės laimingos ir kartu gražios“, – mintimis dalijosi Viktorija.

Žinoma moteris atskleidė, kad išlikti jaunatviškai ir žaviai jai padeda jaunesnis vyras. „Aš jokių paslapčių neturiu! Visada jaučiuosi laimingesnė ir gražesnė, kai esu išsimiegojusi, pabuvusi saulėje, pasportavusi, kai niekas nedirgina arba ruošiuosi atostogoms. Dar jaunesnis vyras laiko, neleidžia senėti! Juokiamės – prašo palaukti jo, kad galėtume senti kartu“, – šypsodamasi sakė V. Emanuel.

Lietuvių sukurtų grožio produktų prekės ženklo veidų atrankoje, kurioje dalyvavo emigravusios lietuvaitės, apsilankiusi Viktorija tikino, kad emigracija dar nereiškia nemeilės savo šaliai, o ją nuolat prisiminti galima ir gyvenant svetur. „Viskas, kas lietuviška, man čia kelia nostalgiją. Ir aš išties dažnai renkuosi lietuvišką prekę. Mes protinga ir sumani tauta, todėl reikėtų tuo džiaugtis ir palaikyti kažką kuriančius ir pristatančius savo prekes už Lietuvos ribų“, – kalbėjo atrankos komisijos nare tapusi moteris.

Renginio komisijos narėmis taip pat tapo kitos veiklios ir žavios moterys: viena produktų kūrėjų Lina Jakimavičienė, komunikacijos specialistė, televizijos projektų prodiuserė ir vedėja Vaida Skaisgirė bei Anglijoje puikiai įsitvirtinusios moterys – „Clinic Simone“ savininkė ir verslininkė Simona Zinčekaitė, interjero dizainerė, tapytoja ir TV3 laidos „5 žvaigždučių būstas“ vedėja Donata Skorupskaitė, estetinės medicinos specialistė Rasa Marozienė.

„Trikolagenas ir mikrohialuronas didelio susidomėjimo sulaukė ne tik Lietuvoje – tapo itin mėgstami ir tarp Jungtinėje Karalystėje gyvenančių lietuvaičių. Nusprendę paskutinį atrankos etapą surengti Londone, net patys nesitikėjome, kiek daug sulauksime protingų, gražių ir įdomių moterų,  emigravusių ar laikinai gyvenančių šioje šalyje, žinučių“, – sakė Lina Jakimavičienė.

„Mūsų šeima daug keliauja ir mes matome, kaip lietuvaitės skiriasi nuo kitų šalių moterų savo prigimtiniu žavesiu, moteriškumu bei domėjimusi naujienomis. Tad šiuo atrankos etapu norėjome parodyti, kad nesvarbu, kur jūs – Rokiškyje ar Londone, jūs esate nuostabiausios ir Lietuva gali jumis didžiuotis“, – tikino L. Jakimavičienė.

Moters teigimu, „FenoQ“ linijos produkcija netruko išpopuliarėti ir svetur. „Per gana trumpą laiką grožio eliksyrais jau pramintų produktų populiarumas išaugo visiškai natūraliai, kai moterys, išbandžiusios trikolageną ir mikrohialuroną, ėmė dalytis savo patirtimi.

Geriamos formos produktai netruko pasklisti ir tarp žinomų Lietuvos moterų ne tik kaip grožio, bet ir kaip sveikatinimo priemonė. Juk tai, kaip rūpinamės savimi, atsispindi moters išvaizdoje bei savijautoje, tad, manau, trikolagenas ir mikrohialuronas turi būti kiekvienos save mylinčios moters rankinėje“, – sakė L. Jakimavičienė.

Atrankoje komisijos nares nustebino išskirtines istorijas papasakojusios žavios lietuvaitės. Vaiva, Londone gyvenanti jau 10 metų, čia atvyko vos dvidešimties, tačiau jos atvykimą paženklino tragedija – ji pateko į avariją, po jos iki šiol sėdi invalido vežimėlyje. Tačiau pasiduoti Vaiva neketina – Londone įkūrė grožio ir soliariumų studiją, į gyvenimą žiūri pozityviai, atrankoje nusprendė išbandyti save, tikino, kad gražios gali būti įvairaus likimo moterys.

Kita didelį įspūdį komisijai palikusi atrankos dalyvė – Jūratė, nustebinusi ne tik neįtikėtina savo išvaizda, bet ir amžiumi. 49-erių moteris atrodo mažiausiai dešimtmečiu jaunesnė. Moteris buvo aktorė, tačiau dėl meilės metė aktorystę. Deja, moters šeima po kurio laiko iširo. Komisijos narė V. Skaisgirė Jūratei pasiūlė nusifilmuoti lietuviškuose serialuose. Moteris su malonumu sutiko juose vaidinti, kai tik apsilankys Lietuvoje.

Atrankoje dalyvavo ir kitos ne ką mažiau įdomios moterys: jaunatviškumu taip pat nustebino gražuolė, buvusi šokėja, dabar baleto mokytoja penkiasdešimtmetė Daiva, jau 8 metus Londone gyvenanti 38-erių Irma pasidalijo jautria istorija apie savo vėžio diagnozę ir gydymą, norą išlikti gražia ir neprarasti moteriškumo. Atrankoje taip pat netrūko meilės emigrančių, o dalyvių amžius svyravo nuo 23 iki 50 metų.

„Labai džiaugiuosi, kad Londone pavyko suburti tiek skirtingų ir nuostabių moterų. Visos jos veiklios, žavios, turinčios savo svajonių, tikslų, šviesios asmenybės“, – šypsojosi L. Jakimavičienė.

Vitalijaus Sidorovič nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top