Pradinis / Kinas, muzika, TV / Neįtikėtina kojų netekusių Robertos ir Edvardo meilės istorija

Neįtikėtina kojų netekusių Robertos ir Edvardo meilės istorija

Jei ne prieš trejus metus įvykę nelaimingi atsitikimai, kardinaliai pakeitę dviejų jaunų vilniečių gyvenimą, vargu ar jie kada būtų susitikę ir tapę pora. Beveik tuo pačiu metu, tačiau skirtingose šalyse per šiurpias nelaimes Roberta ir Edvardas neteko kojų. Tačiau skaudi patirtis jų nesužlugdė, priešingai – sustiprino ir suteikė galimybę ta stiprybe dalytis su kitais.

„Jeigu galėtume laiką atsukti atgal ir susigrąžinti sveikas kojas, bet nežinotume, kaip būtų toliau susiklostęs mūsų gyvenimas, nekeistume viso to, ką gavome mainais už nelaimę“, – LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams prisipažino reabilitacijos ligoninėje atsitiktinai susipažinusi ir savo ateitį susiejusi pora.

Roberta, norėdama pabėgti nuo užklupusios rutinos, su drauge išvyko į Rodo salą Graikijoje. Lietuvės įsidarbino animatorėmis vietiniame viešbutyje, ten nuo ryto iki vakaro rengė pasirodymus ir linksmino turistus. Svetur dirbti buvo sunku, o laikas slinko lėtai. Merginos jau skaičiavo paskutinius mėnesius iki darbo sezono pabaigos ir kelionės namo. Tačiau visus planus sugriovė viena išvyka į naktinį klubą. Norėdamos paguosti draugę dėl nesusiklosčiusių santykių su vaikinu, jos visą naktį smagiai prašoko, o paryčiais prie jų prisijungė tame pačiame viešbutyje dirbantys vaikinai. Jie pasisiūlė merginas namo pavėžinti savo motoroleriais. Apsidžiaugusios, kad nereikės leisti pinigų taksi, draugės netruko įsitaisyti vairuotojams už nugarų. Tačiau šis sprendimas Robertos gyvenimą pakeitė negrįžtamai. Lietuvę vežantis vaikinas norėjo jai padaryti įspūdį ir parodyti, kaip drąsiai jaučiasi kelyje lenkdamas mašinas. Greitis buvo didžiulis. Nors mergina kelis kartus prašė važiuoti lėčiau, vairuotojas ir toliau manevravo nepaisydamas vingiuotų Rodo kelių. Nelaimė buvo čia pat. Aplenkęs paskutinį automobilį, vyras nebespėjo saugiai sugrįžti į savo eismo juostą. Per susidūrimą su priešpriešiais atvažiuojančiu sunkvežimiu Robertai teko didžiausias smūgis, po jo neteko sąmonės. Kai atsipeikėjo, nesuprato, kas vyksta.

„Bandau stotis ir pamatau, kad nebeturiu ant ko, nes koją nutraukė vietoje. Mano koja gulėjo toliau kartu su basute“, – tragiškos nakties prisiminimais dalijasi Roberta Orlauskaitė.

Nelaimės kaltininkas nenukentėjo. Tačiau supratęs, kokia atsakomybė jo laukia, iš krauju aplaistytos avarijos vietos tiesiog paspruko. Mergina liko be pėdos.

Beveik tuo pačiu metu iššūkius, ekstremalųjį sportą, vakarėlius mėgstantis Edvardas laiką leido Gran Kanarijoje. Ten devynis mėnesius žmones vėžino galingais sportiniais automobiliais. Greičio mėgėją jau kelias savaites persekiojo nelaimės nuojauta. Vyras buvo įsitikinęs, jei kas negero nutiks, tai tik kelyje. Bet tragedija tykojo iš pirmo žvilgsnio nepavojingoje vietoje. Eidamas namo vaikinas nutarė sutrumpinti kelią ir perlipti tvorą. Jam belipant slystelėjo koja ir metalinis tvoros strypas pervėrė kelio arteriją. Vaikinas liko be kojos.

Tiek Robertai, tiek Edvardui teko pratintis prie pakitusio kūno, susitaikyti su tuo, kad tokie, kaip anksčiau, niekada nebebus. Tačiau šiandien jie jodinėja žirgais, važinėja motoroleriu, turi gerus darbus, augina asiliuką ir kuria ateities planus.

LRT nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: