Pradinis / Renginiai, pramogos / Nerijaus Juškos baleto mokykla sudomino Italijos princo šeimą

Nerijaus Juškos baleto mokykla sudomino Italijos princo šeimą

Lietuvoje lankėsi viena įtakingiausių Italijos kilmingųjų šeimų: Italijos šv. Kazimiero ordino D. Magistras princas Filipas Maria Pellegrini su žmona, princese Ksenija Trbovic Pellegrini ir vaikais. Šeima dalyvavo iškilmingoje šventėje Vilniaus arkikatedroje, kur į Lietuvos šv. Kazimiero ordiną buvo priimami nauji nariai bei apdovanojami šaliai nusipelnę kultūros, meno ir kitų sričių atstovai.

Viešnagės metu garsi šeima susitiko ir su baleto primarijumi, vienu garsiausių solistų Lietuvoje Nerijumi Juška. Jis tituluotiems svečiams maloniai atvėrė savo baleto mokyklos, įsikūrusios Pranciškonų rūmuose, Vilniaus miesto senamiestyje, duris. Čia nuo mažų dienų ugdomi vaikai Pellegrini šeimos atstovus maloniai nustebino savo pasiekimais.

Ksenija Trbovic Pellegrini yra įkūrusi baleto studiją  „Accademia delle Star“  Romoje. Susitikimo metu svečiai dalijosi savo patirtimi, pasiekimais, aptarė bendrus kultūrinius planus.

„Buvo labai malonu, kad princas Filipas Maria Pellegrini panoro apžiūrėti būtent mano baleto mokyklą. Pellegrini vyriausioji dukra jau 2 metus lanko baleto mokyklą Romoje, todėl mergaitės mama Ksenija paprašė manęs atlikti neilgą pamokėlę. Jos metu parodžiau keletą vertingų pratimų galbūt būsimai balerinai. Smagu ir dėl to, kad apsilankę svečiai kvietė tiek mane, tiek mano baleto mokyklos vaikučius pasirodyti Romoje“, – sakė N. Juška.

Asmeninio albumo nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top