Pradinis / Žmonės / Nerijus ir Agnė Juškos dukrelei parinko jos būdą sustiprinantį vardą

Nerijus ir Agnė Juškos dukrelei parinko jos būdą sustiprinantį vardą

Baleto primarijus Nerijus Juška ir jo žmona Agnė jau kurį laiką į spalio 27 dieną gimusią dukrelę kreipiasi Evos vardu.

„Tik susilaukę pirmagimio Pauliaus įsitikinome – iš anksto parinkti kūdikiui vardą labai sunku, nes kai mažylis išvysta pasaulį, gali paaiškėti, jog tai, kas atrodė gražu, susidūrus su realybe visai nedera. Su Evute mums pasikartojo tokia pati situacija“, – sakė laimingi tėvai.

Visi vardai, kurie buvo sugalvoti prieš mažylei gimstant, mergytei netiko.

N. Juška patikino – nuo pirmųjų sekundžių dukrelė pademonstravo tvirtą savo charakterį.

„Kažkodėl nekilo abejonių, kad jos horoskopo ženklas – Skorpionas“, – šmaikštavo dviejų vaikų tėtis.

Pažvelgęs į dukrelę jis pastebėjo daug jos panašumų su Agnės brolio dukra Eva. Penkiametė yra Juškų krikšto dukra, žavinti aplinkinius savo aktyvumu, užsispyrimu, energija ir aktoriniais sugebėjimais.

„Mano viena iš pirmųjų įžvalgų buvo, jog mažylė panaši į Evuką. Tačiau tai buvo tik pamąstymas, po jo vyko ilgos vardo paieškos“, – sakė N. Juška.

Tačiau po ne vieną dieną užtrukusių dvejonių pora visgi nutarė – vyresnėlis Pauliukas turės sesutę griežčiau skambančiu vardu.

Evos vardo reikšmė: savarankiška ir nepriklausoma. Nemėgstanti suvaržymų bei vertinanti naujoves. Visada naujienų sūkuryje ir dėmesio centre. Neieškanti žodžio kišenėje ir nevengianti sukritikuoti. Greitai mąstanti, mėgstanti rizikuoti ir išbandyti visas naujoves. Žavi ir moteriška. Mokanti skaičiuoti pinigus, galinti su jais dirbti. Darbšti, vertinanti tradicines vertybes ir šeimą. Gali būti labai užsispyrusi. Vardo savininkė gali būti puiki kulinarė arba turėti savo verslą. Vardas atneš sėkmę aktorei, vadybininkei, verslininkei, muzikantei.

Juškų asmeninio archyvo nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: