Pradinis / Renginiai, pramogos / Neringa Šiaudikytė triumfavo tarptautiniame dainų konkurse

Neringa Šiaudikytė triumfavo tarptautiniame dainų konkurse

„Noriu padėkoti savo vadovams Onutei ir Vytautui Žukams už tikėjimą, palaikymą ir darbą su manimi. Jų patarimai ir taiklus dainos parinkimas atvedė mus iki „Grand prix“. Negalėjau sulaikyti ašarų – atrodo, kad žingsnelis po žingsnelio einu svajonės link. Pamažu mano muziką pradeda išgirsti pasaulis. Tikrai be galo džiugu dėl to“, – po triumfo „Eurovizijai“ prilyginamame dainų konkurse „Carpathia Festival“, vykstančiame Lenkijoje, sakė jame pagrindinį apdovanojimą pelniusi Neringa Šiaudikytė.

Tradiciniame renginyje norą dalyvauti buvo pareiškę apie 200 dainininkų iš skirtingų šalių. Tačiau į finalą jų pateko tik dešimtadalis.

„Šiemet nusprendėme dalyvauti su mano naujausia daina „All over“, kurią įrašiau Los Andžele“, – pasakojo atlikėja.

„Carpathia Festival“, pasak N. Šiaudikytės, privaloma dainą atlikti kartu su pritariančiais muzikantais.

„Tai suaugusių ir profesionalių muzikantų konkursas. Tiesą sakant, nežinojau, ko tikėtis. Nežinojau, kaip muzikantai atliks šį kūrinį. Per repeticiją pirmą kartą išgirdus man rezultatas patiko labiau nei pats dainos originalas“, – neslėpė nugalėtoja.

Anot pašnekovės, laimėti ši konkursą jai atrodė beveik neįmanoma, nes teigiamas rezultatas būtų panašios reikšmės, kaip Lietuvai laimėti „Euroviziją“.

„Vien todėl, kad niekas jame nedainuoja perdirbinių – visi atlieka savo dainas. Tad pirmą kartą dainuoti nežinomą dainą ir dar taip, kad ji liktų nepamiršta, buvo ką veikti. Džiaugiuosi, kad daina patiko, ypač jos atlikimas. Buvau nustebusi, kai repeticijų aikštėje buvę klausytojai vėliau priėjo ir sveikino nuostabiai pasirodžius“, – prisiminė N. Šiaudikytė.

Beje, Lenkijoje jos daina „All over“ yra tarp 30 grojamiausių kūrinių Rzesow miesto radijuje.

„Negaliu patikėti, jog parvežame į Lietuvą „Grand prix“. Man šis titulas labai daug reiškia. Be to, kad laimėjau nežinia kiek kilogramų sveriančią statulėlę, „Grand prix“ piniginis prizas 15 tūkstančių zlotų taip pat atiteko man“, – sakė dainininkė.

Taip pat kitais metais konkurse ji dalyvaus svečio teisėmis ir pristatys pusės valandos solinę programą su grupe.

Nuotraukos iš asmeninio archyvo

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: