Pradinis / Knygos / Nick Ortner. „Emocinės laisvės technika“

Nick Ortner. „Emocinės laisvės technika“

Emocinės laisvės technikaPristatome Jums vieną naujausių „Obuolio“ leidyklos knygų – užsienyje didelio populiarumo sulaukusį Nicko Ortnerio darbą „Emocinės laisvės technika“, skirtą visiems, kurie gyvenime norėtų ką nors pakeisti, tačiau taip ir pristinga ryžto ar valios.

Ar jūsų gyvenime yra problemų ar aplinkybių, kurias norėtumėte pakeisti? Vaikystėje patirtos traumos, nerimas, fiziniai sutrikimai, svorio problemos, finansiniai sunkumai, santykių keliami iššūkiai?

Kad ir kokia jūsų situacija, emocinės laisvės technika yra nepaprastai veiksminga. Šioje knygoje išsamiai nagrinėsime kiekvieną iš šių (ir daugiau) problemų, išsiaiškinsime, kaip emocinės laisvės techniką galite panaudoti spręsdami problemas ir pakeisti pagrindinius elgesio modelius, slypinčius po šiais gyvenimo iššūkiais.

Man nereikia būti aiškiaregiui, kad žinočiau, jog pagal tam tikrus elgesio modelius, kartais šiek tiek pakoreguotus, veikėte visą gyvenimą. Man netgi nereikia su jumis susitikti, kad atspėčiau, jog esate susierzinę, nes vis kartojate tuos pačius dalykus ir – kaip galima tikėtis – sulaukiate tų pačių rezultatų.

Turbūt begalę kartų sakėte sau: „Ak, negaliu patikėti, kad vėl tai padariau!“
„Kodėl vėl jam tai pasakiau?“
„Kodėl vėl valgiau šitą maistą?“
„Kodėl vėl praleidau sporto treniruotę?“
„Kodėl man vėl trūksta pinigų?“
„Kodėl vėl esu susierzinęs (-usi) (piktas (-a), sutrikęs (-usi), pervargęs (-usi), neramus (-i), pavargęs (-usi) arba apimtas (-a) bet kokios kitos būdingos būsenos)?“

Visa tai pateikiau gražia kalbine išraiška. Tikėtina, kad sau nesate tokie malonūs. Daugelis iš mūsų prideda vieną ar du keiksmus! Be neigiamų minčių ir elgesio, yra faktas, kad stengiatės tobulėti, tačiau vis vien nesulaukiate trokštamų rezultatų. Tai dar labiau skaudina! Būtų kitaip, jeigu nenutuoktumėte apie savo elgesio modelius. Bet nutuokiate! O jie toliau kartojasi. Vėliau išsiaiškinsime, kad daugelis dabartinių elgesio įpročių atsirado anksčiau, nei jums suėjo septyneri! Visa tai išmokta iš tėvų, mokytojų, visuomenės ir draugų. Praeityje šiuos elgesio modelius buvo galima įvardyti, bet nebuvo būdo, kaip juos pašalinti, kaip iš tikrųjų paveikti. Buvo galima lankytis pas psichologą arba psichiatrą ir aptarinėti problemą ištisas savaites, bet dažniausiai būdavo sulaukiama minimalių rezultatų. Bent jau jie buvo pasiekiami lėčiau, nei norėjosi. Buvo galima mėginti problemą įveikti meditacija, kuri palengvindavo naštą, bet problema sugrįždavo po kelių dienų ar valandų. Priversti save keistis dažnai būdavo skausminga procedūra, kuri neilgai tetrunka. Kartais pasisekdavo, o kartais – ne. Prieinami metodai apskritai nesuteikė nepakertamo jausmo, kad žmogus kontroliuoja savo gyvenimą.
Iki dabar.

Man didelė garbė būti jūsų gidu šioje kelionėje. Labai viliuosi, kad šios knygos puslapiuose atrasite viltį, burtų, stebuklų ir galimybių – visa tai, ką aš pats patyriau taikydamas ELT. Šis metodas pakeitė mano gyvenimą ir tebekeičia jį kasdien. Žinau, kad tai taip pat gali nutikti jums ir jūsų mylimiems žmonėms.

Laikas pakeisti elgesio modelius…
Laikas turėti sveiką, stiprų, energingą kūną…
Laikas sulaukti gausos, gerovės ir laimės…
Laikas užmegzti pasitenkinimą teikiančius, brandžius ir teigiamus santykius…
Laikas emocinės laisvės technikai!

Daugiau sužinoti apie knygą galite: https://www.knygos.lt/lt/knygos/emocines-laisves-technika-revoliucine-sistema-gyvenimui-be-streso/

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: