Pradinis / Kinas, muzika, TV / Nijolė Pareigytė: „Patriotizmo tema man labai artima“

Nijolė Pareigytė: „Patriotizmo tema man labai artima“

„Laukiu savo negrįžtančio vyro, esu sesuo, esu mama – žinau, kad visais amžiais daug kas sugrįžtančių mylimųjų taip ir nesulaukė“, – tokiais žodžiais LRT televizijos žiūrovams prabilo charizmatiškoji atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Laimei, šie žodžiai – tai dalis jos vaidmens laidoje „Delfinai ir žvaigždės“, kurioje dalyviai interpretavo jausmų temą. Skambant Ievos Narkutės dainai „Raudoni vakarai“, N. Pareigytė-Rukaitienė savo šokį su delfinais paskyrė patriotizmui.

„Ši tema man yra labai artima – tikrai labai myliu savo šalį, kurioje gyvenu, kurioje auginu savo vaiką. Ypač šiomis dienomis, kai pasaulyje tvyro tiek įtampos, apie patriotizmą susimąstau vis dažniau. Tikiu, kad ir įgyvendinti savo sumanymą man pavyko gerai, nes visa tai buvo tikras, išgyventas jausmas“, – po pasirodymo gaudydama kvapą kalbėjo N. Pareigytė-Rukaitienė.

„Šįkart emocijos perteikimas buvo net sunkesnis nei triukai su delfinais“, – atskleidė atlikėja. „Jei treniruosiesi, jie tave supras ir viskas pavyks, tačiau kad žiūrovams savo kūno kalba atskleistum kokį nors jausmą, turi jį išgyventi. Man tai buvo tikrai labai jausmingos minutės“, – pridūrė ji.

Kartu su N. Pareigyte-Rukaitiene delfinariume įspūdingus pasirodymus šį sezoną ruošia ir Aistė Pilvelytė, Nerijus Juška, „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas, aktorius Marius Repšys, karatė čempionė Rita Pivoriūnaitė, renginių organizatorius Remigijus Žiogas bei organizacijos „Gelbėkit vaikus“ atstovė Lina Gedmintienė.

Atlikėja neslepia, kad dėl trumpų, vos pusės valandos treniruočių kartais tenka sugaišti ir pusę dienos. „Bet kai įlipi į baseiną… atrodo, kad laikas ištirpsta, delfinai užburia kaskart vis iš naujo“, – šypsojosi N. Pareigytė-Rukaitienė. Be to, Klaipėdos delfinariume vykstantys unikalūs renginiai jai svarbūs ir dėl kilnios lėšų rinkimo misijos. Balsuodami už patikusius pasirodymus, žiūrovai telefonu aukoja pinigų specialiam keltuvui, kuris delfinariumo Terapijų centrui reikalingas neįgalių žmonių kelionėms palengvinti.

„Lietuvoje žmonės ne kartą įvairių akcijų metu įrodė, kad galime būti labai vieningi ir labai stiprūs. Toks yra gyvenimas – vieną dieną esi sveikas, o kitą dieną tos pagalbos gali prireikti tau pačiam. Reikia galvoti apie tai, kad jei tu padėjai, tai ir tau bus atlyginta“, – jausmingai kalbėjo N. Pareigytė. „Terapijų centras yra labai svarbus daugeliui sergančių žmonių, ir man gera žinoti, kad darau kažką, kad skleisčiau apie jį žinią“, – pridūrė ji.

Unikalus renginys „Delfinai ir žvaigždės“ žiūrovus į Klaipėdos delfinariumą vėl kvies jau šį šeštadienį ir sekmadienį, balandžio 2 ir 3 dienomis.

Fotografai: Eglė Sabaliauskaitė (vzx.lt) ir Laurynas Butkevičius (labu.eu)

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: