Pradinis / Renginiai, pramogos / Nuo Bacho iki kantri

Nuo Bacho iki kantri

Visus, išsiilgusius geros nuotaikos ir nuoširdaus muzikavimo, kviečiame į išskirtinę muzikos fiestą. Pirmą kartą Lietuvos scenoje susitiks pripažinti muzikos profesionalai iš Norvegijos: akordeonistas Håvardas Svendsrudas (Håvard Svendsrud), Oslo filharmonijos altininkas ir dainininkas Povilas Syrrist-Gelgota, bei Lietuvos folkloro dainininkė Veronika Povilionienė, kurie pakvies jus į užburiančią muzikinę kelionę

Šiems charizmatiškiems artistams scena neturi ribų, jie smagiai improvizuoja ir puikiai jaučiasi atlikdami įvairių stilių muziką, todėl jūsų laukia romantiškos,  aistringos ir nostalgiškos kompozicijos iš Argentinos, Lietuvos, Prancūzijos, Rumunijos, Norvegijos, Vokietijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų. Nuskambės auksinė klasika, ugningas tango, nostalgiškas valsas, jausminga ir šviesi žymaus norvegų kompozitoriaus Kjello Marcusseno (Kjell Marcussen) muzika, lietuvių ir norvegų liaudies dainų interpretacijos, žaismingas kantri ir ilgesingi spiričiuelai.

Kviečiame nepraleisti energingo tikros tradicinės muzikos vakaro, kuriame skambės itin daug išskirtinės nuostabios muzikos iš septynių pasaulio šalių. Pirmą kartą tokiame projekte ne tik muzikantai, bet ir Jūs, mieli žiūrovai, galėsite savo ausimis išgirsti, kaip triuškinami įsisenėję mitai apie šiauriečių šaltumą ir melancholiją. Pažadame, bus karšta, o kojos tryps pačios!

Visus nuoširdžiai kviečiame į vienintelį, pilną staigmenų ir  gero ūpo koncertą Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, rugsėjo 21 d., trečiadienį, 19 val.

Renginį organizuoja prodiusavimo kompanija „Ars Libera International“.

Bilietus parduoda: BILIETAI.LT

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: