Pradinis / Renginiai, pramogos / Orlauskams atostogos Ispanijoje apkarto

Orlauskams atostogos Ispanijoje apkarto

IMG_5856Lietuvos komikas, aktorius Artūras Orlauskas sako nesitikėjęs, kad jo dovana žmonai Editai gimtadienio proga apkars dėl avialinijų aplaidumo ir nenoro pasirūpinti klientais.

„Edita šventė jubiliejų, todėl itin stengiausi, kad padovanota kelionė jai patiktų. Na, bet kai kurios aplinkybės nuo manęs nebepriklausė“, – sakė A. Orlauskas.

Jis moteriai, su kuria šeimą sukūrė prieš septynerius metus, keturiasdešimtmečio proga įteikė lėktuvo, skraidinančio į Ispaniją, bilietus. A. Orlauskas sakė atlikęs nemenką seklio darbą, kol išsiaiškinęs, kur norėtų atostogauti mylima žmona.

„Saugojau paslaptį iki paskutinės akimirkos. Tik įteikęs dovaną pasakiau, kad Edita gali išsirinkti pageidaujamą atostogoms viešbutį“, – pasakojo A. Orlauskas.

Užsakomuoju reisu iš Vilniaus į Barseloną nukakę sutuoktiniai atostogomis mėgavosi iš širdies – pora į kelionę leidosi be penkiamečio sūnaus Marko, kurį Kaune saugojo jubiliatės sesuo.

Tačiau puikūs kelionės įspūdžiai priblėso kai Orlauskai, kaip ir kiti Lietuvos turistai, buvo atvežti į oro uostą ir ėmė laukti skrydžio namo. Jau pirmomis akimirkomis turistai informuoti, kad skrydis vėluos. Jiems įteikti maisto kuponai.

„Na, galvojome, kad teks palaukti kelias valandas, bet iš oro uosto išvykti vėlavome pusę paros“, – sakė A. Orlauskas.

Turistai pasigedo informacijos ir dėmesio. Jo nepadaugėjo ir tuomet, kai lietuviai sulipo į orlaivį. Pasak A. Orlausko, įgula tik trumpai atsiprašė, bet išvargusių, išalkusių bei ištroškusių keliautojų nepavaišino net arbata.

„Norėjau pamaloninti žmoną, bet įteikiau netobulą dovaną…“, – apgailestavo A. Orlauskas, anksčiau Editą per gimtadienius lepinęs kvepalais, gėlėmis ir papuošalais.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: