Pradinis / Aktualijos / Pademonstruokite greitį ir išmonę Kauno orientacinėse varžybose

Pademonstruokite greitį ir išmonę Kauno orientacinėse varžybose

1370263935330

Birželio 21 d. 10 val. prie „Žalgirio“ arenos startuos Kauno orientacinės varžybos. Šis renginys skirtas visiems – ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams. Jame puikiai galėsite pademonstruoti savo bei komandos narių specialų fizinį pasiruošimą, orientacinius gebėjimus, atskleisti savo kūrybiškumą.

Trečią kartą iš eilės vyksiančio renginio tikslas – geriau pažinti Kauną, skatinti visuomenės fizinį aktyvumą bei suteikti dalyviams galimybę praleisti turiningai ir linksmai laiką. Organizatoriai tikisi, jog šiemet sulauks apie 600 žmonių, 150 komandų po 4-6 asmenis. Komandų skaičius ribotas, todėl norinčius dalyvauti rengėjai ragina registruotis kuo skubiau.

Šiemet varžybose bus paslėpti 22 punktai, kuriuos reikės surasti bei atlikti juose esančias užduotis. Kiekviena užduotis bus vertinama balais. Bus vertinamas ne tik laikas, per kurį kuo greičiau komandos turi surasti punktus, bet ir komandos išmonė, kūrybiškumas, kaip geriau ir įdomiau atlikti užduotis. Pastarasis veiksnys lems didesnę vertinimo dalį.

Visus norinčius miestelėnus ir svečius nuotaikingai ir alternatyviai praleisti dieną draugų kompanijoje, kviečiame dalyvauti šiame renginyje, kuriame galėsite nustebinti žiniomis apie Kauno miestą. Užduočių įvairovė leis atsiskleisti ir kitoms jūsų asmeninėms savybėms.

Parengė Gintautė Pugačiauskaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: