Pradinis / Sportas / Pagerbtas Europos čempionate tris aukso medalius iškovojęs Aurimas Didžbalis

Pagerbtas Europos čempionate tris aukso medalius iškovojęs Aurimas Didžbalis

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ketvirtadienį miesto rotušėje pasveikino praėjusią savaitę Tbilisyje, Gruzijoje, surengtame Europos sunkiosios atletikos čempionate tris aukso medalius iškovojusį uostamiesčio sunkiaatletį Aurimą Didžbalį ir jo trenerį Bronislovą Vyšniauską.

„Linkiu, kad 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse skambėtų Lietuvos himnas ant apdovanojimų pakylos stovint klaipėdiečiui“, − A. Didžbaliui linkėjo Klaipėdos meras.

Uostamiesčio vadovo sveikinimų sulaukė ir Europos čempionate dalyvavę Klaipėdos sunkiaatlečiai Sergej Lichovoj, Donatas Anuškevičius ir Žygimantas Stanulis.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi būdamas klaipėdiečiu bei gyvendamas Klaipėdoje, mieste, kuriame auga tokie galiūnai, garsinantys tiek uostamiestį, tiek Lietuvą visame pasaulyje“, − pažymėjo V. Grubliauskas.

A. Didžbalis Europos sunkiosios atletikos čempionu tapo pirmąsyk, tai kol kas yra svarbiausia jo karjeros pergalė. 2009 ir 2010 m. jis buvo tapęs Europos jaunimo čempionu, 2010 m. – pasaulio jaunimo čempionu, o 2011 m. Europos vyrų čempionate ir 2014 m. pasaulio vyrų čempionate laimėjo bronzos medalius.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: