Pradinis / Grožis ir mada / Papuošalai turi ne užgožti, o atskleisti moters grožį

Papuošalai turi ne užgožti, o atskleisti moters grožį

2U2Z8346

Prisipažinkime, kokia yra viena didžiausių mūsų, moterų, silpnybė. Ne, tai ne drabužiai. Ir ne batai. Vienas iš labiausiai mūsų dėmesį prikaustančių dalykų yra papuošalai. Dažnai parduotuvėje net nepajuntame kaip pačios kojos nuveda į papuošalų skyrių ir nosis prisiploja prie vitrinos su akį traukiančiais ir prisimatuoti kviečiančiais aksesuarais. Būtent tokius stebuklus gamina dizainerė Rasa Juškevičienė, kuri savo kūrybą apibūdina tiesiog kaip kitokią. Dizainerė nevengia derinti, atrodo, nelabai suderinamų medžiagų ir detalių taip sukurdama tokius papuošalus, kuriuose jaučiama energija ir harmonija. Pati dizainerė dažnai ieško netikėtų derinių ir nuolat kuria kažką naujo. „Mieliausia gaminti ką nors nauja, šviežia. Nemėgstu kartotis“, – teigia ji.

Išskirtinė ar santūri

Rasa mielai gamina papuošalus ir aksesuarus pagal individualius užsakymus, taip juos pritaikydama tam tikram žmogui, atsižvelgdama į jo charakterį, asmenines savybes, bruožus. Kurdama dizainerė nesivadovauja iš svetur atklydusiais mados vėjais, o atskleidžia savo išskirtinį braižą. Pasak dizainerės, grožis yra aukštas kalnas, o mada apšviečia tik vieną jo pusę. Jai, kaip kūrėjai, nereikia įsikibus laikytis mados, reikia ją jausti. Ir jausti į priekį. Gamindama papuošalus Rasa dažnai pastebi, kad lietuvės unikalios: jos neeksperimentuoja, jos tiesiog nori kažko įdomaus, nematyto, netikėto ir savo. Pasak dizainerės Rasos Juškevičienės, dažnai aplinka verčia lietuvaites atrodyti santūriai, tačiau jos anaiptol tokios nėra. Jos išsirenka tai, kas atitinka jų asmenybę bei vidinį „Aš“. Dažnai papuošalų pasirinkimą lemia sezonas ar šventė, proga, kuriai esant perkami papuošalai, tačiau didžiausią įtaką dažniausiai daro nuotaika. „Moteris yra tokia nenuspėjama! Todėl man labai svarbu numatyti, ko ji norės rytoj, ir tai turėti!“, – teigia ji.

Renkuosi papuošalą

Perkant papuošalus svarbu, kad nebūtinai brangus ir iš brangaus metalo pagamintas blizgutis bus stilingas. Dažnai papuošalai iš aukso, sidabro, platinos siejami su prabanga, bet ne mažiau svarbus ir dizainas. Pastaruoju metu populiarūs papuošalai iš įvairių akmenėlių, kurie dažnai, kaip teigia pardavėjos, kiekvienam turi skirtingą poveikį. Pasak dizainerės, renkantis papuošalą ar aksesuarą nevertėtų to per daug sureikšminti. „Visi akmenys veiks gerai, jei žmogus gerai elgsis“, – šypsosi Rasa Juškevičienė. Svarbiausia, kad papuošalas tiktų moteriai, jos neužgožtų ir atskleistų jos grožį.

Naujas vėjas horizonte

Šiuo metu pati dizainerė ieško derinių gobtuvams ir šalikams. Pasak jos, tai vieni svarbiausių rudens ir žiemos aksesuarų. Naujas vėjas jos horizonte – drabužių kūrimas. Nors dizainerė pasinėrusi į rūbų kūrybą, tačiau sako, kad papuošalų tikrai nepamirš, nors ir teks dėmesį dalinti perpus. Tiesą sakant, ši sritis jai nėra nauja. Drabužių kūrybą ji buvo primiršusi, nes gyvenimo posūkiai ir patirtys nuvedė prie papuošalų, tačiau dabar vėl viską atgaivinusi, ji imasi kurti rūbus ne tik moterims, bet ir vyrams. Vienas išskirtinių ir patraukiančių dėmesį jos darbų yra gobtuvas, kuris nešiojamas kaip šalikas atskirai nuo palto ar megztinio. Tarp dizainerės kūrinių galime rasti ir specialių gaminių, kurie pavadinti – „subalansuota vyrams“. „Subalansuota vyrams, bet tinka ir moterims“, – šypsosi dizainerė. „Nenaujiena, kad yra kvepalų, tinkančių ir vyrui, ir moteriai, todėl kai kurie aksesuarai, manau, taip pat gali būti nepriskirti vienai konkrečiai lyčiai. Man labai smagu, kai ryte vyras su moterim meta monetą, kuriam šiandien eilė susisukti į mano šaliką ar gobtuvą“, – juokiasi dizainerė.

Komentaras

  1. Aš papuošalus renkuosi retai, tačiau perku tokius, kurie manęs nevaržytų, papuošalas man lyg relikvija, kurią turėsiu visą likusį gyvenimą, todėl esu linkusi nenuvertinti savęs http://www.sidabras925.lt/lt/167-auksiniai-vestuviniai-ziedai

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: