Pradinis / Aktualijos / Pasaulinė technologijų lyderė Vilniuje atidaro kompetencijų centrą

Pasaulinė technologijų lyderė Vilniuje atidaro kompetencijų centrą

JAV informacinių technologijų įmonė „Rocket Software“, kurianti įmonių veiklos modernizavimo ir optimizavimo sprendimus, atidaro naująjį technologijų centrą Vilniuje, kuriame per ateinančius 2–3 metus planuoja įdarbinti daugiau nei 200 aukštos kvalifikacijos programuotojų bei programinės įrangos inžinierių.

Pixabay nuotr.

1990 m. Bostone įkurta įmonė, kurios padaliniuose visame pasaulyje dirba per 1500 specialistų, kuria sprendimus, leidžiančius lyderiaujančioms pasaulio įmonėms pasinaudoti debesijos, atvirojo kodo, dirbtinio intelekto ir kitų inovacijų teikiamais pranašumais.

Naujasis padalinys Lietuvoje bus atsakingas už kompanijos produktų vystymą ir įmonės produktų strategijos kūrimą bei įgyvendinimą. Pasak įmonės viceprezidento inžinerijai Andrew Baldrian’o, Lietuvos centro komanda aktyviai įsitrauks į  programinės įrangos kūrimo projektus įvairiose produktų grupėse.

„Mūsų tikslas – pažangus naujosios kartos programinės įrangos kūrimo centras, kuris taptų neatsiejama nuolat augančios „Rocket Software“ kompanijos dalimi. Lietuva gali didžiuotis puikiai išsilavinusiais bei patyrusiais programinės įrangos inžinieriais ir itin palankia verslo aplinka, leidusia mums greitai ir sklandžiai pradėti veiklą. O „Investuok Lietuvoje“ komanda padėjo įsivertinti šalies stiprybes ir potencialą, atsižvelgdama į mūsų projektui svarbius kriterijus“, – sako A. Baldrian’as.

Pasak „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus Manto Katino, „Rocket Software“ sprendimas pasirinkti Lietuvą naujam programinės įrangos kūrimo centrui steigti gerokai sustiprins ne tik šalies IRT ekosistemą, bet ir Lietuvos, kaip pripažinto Šiaurės Europos technologijų centro, įvaizdį pasaulyje. „Rocket Software“ sprendimas įsikurti Vilniuje įrodo, kad Lietuva toliau stiprina savo, kaip vieno iš stipriausių IRT centrų Šiaurės Europoje, poziciją. Mūsų šalimi jau patikėjo nemažai JAV kapitalo įmonių, o „Rocket Software“ technologinis pažangumas ir diegiami sprendimai tik dar labiau sustiprins Lietuvos verslo paslaugų sektorių savo išskirtiniu požiūriu į programinę įrangą ir jos pritaikymą versle.

„Rocket Software“ aktyviai bendradarbiaus su vietos universitetais, kuriant bendrus studijų modulius, skirtus ugdyti ateities programinės įrangos kūrėjams. Įmonė taip pat planuoja aktyviai įsitraukti į Lietuvos technologijų bendruomenę, dalyvauti renginiuose.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: