Pradinis / Grožis ir mada / Pasaulinio garso stiliaus genijus iš Australijos į pagalbą pasitelkė lietuvius

Pasaulinio garso stiliaus genijus iš Australijos į pagalbą pasitelkė lietuvius

Pasaulinį pripažinimą pelnęs Australijos stilistas Grantas Nortonas Londone surengė išskirtinę fotosesiją su garsia Australijos aktore ir modeliu Ashlee Ann Scotland ir australų fotografu Svenu Kovacu. Pasiruošti projektui ir drauge jį įgyvendinti buvo pakviesti „Atwins“ įvaizdžio kūrimo meistrų komandos nariai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok.

Išskirtinis pakvietimas

Pamatyti pasaulinio garso stilisto G. Nortono darbo užkulisius bent pro rakto skylutę svajoja tūkstančiai jo meistriškumo gerbėjų. Pasisemti patirties ir žinių į šio stiliaus guru paskaitas plaukia Anglijos, Australijos, Pietų Afrikos, Honkongo, Danijos, Jungtinių Amerikos Valstijų stilistai, o jo darbai vertinami visame pasaulyje.

Per G. Nortono Norvegijoje vedamas paskaitas užsimezgusi pažintis suteikė „Atwins“ išskirtinę galimybę. Lietuviai sulaukė kvietimo ne tik stebėti šio 25-erių metų patirtį turinčio aukščiausio lygio meistro darbą, pasisemti iš jo žinių bei įkvėpimo, bet ir prisidėti prie bendro rezultato įgyvendinimo.

Profesionalų komanda

Į Didžiąją Britaniją meistras iš Australijos atvyko su savo profesionalų komanda. Lietuvos įvaizdžio kūrimo meistrai A. Mašauskas ir A. Pajanok stebėjo visą kūrybos procesą: nuo pokalbio su klientu, koliažų kūrimo, tikslų formavimo, modelių derinimo, stilistikos ir emocijos parinkimo iki visos idėjos įgyvendinimo. „Pamatyti visą užkulisiuose vykstantį kūrybos procesą labai įdomu. Tik tada iš tiesų gali įvertini įdėtą darbą, komandos vieningumo svarbą, fotografų, stilistų, modelių profesionalumą“, – įspūdžiais dalijosi iš Londono grįžęs A. Mašauskas.

Ypatinga užduotis

Lietuviams „Atwins“ atiteko ypač svarbi užduotis – sukurti įvaizdį garsiam Australijos modeliui ir aktorei Ashlee Ann Scotland. Šiam įvaizdžiui kurti „Atwins“ pasitelkė pavasarį pristatytos savo kolekcijos „The New Black“ idėjas.

„Viena iš priežasčių, kodėl fotosesijai pasirinkome Ashlee Ann Scotland, tai jos kirpčiukai, kurie yra šio sezono mados viršūnėje. Turėjome nemažai laiko ir sukūrėme net keturis skirtingus įvaizdžius, parodydami kirpčių formavimo galimybes: nuo griežtų, asimetriškų iki sluoksniuotų ir paryškinančių individualumą“, – naujausias šukuosenų tendencijas komentavo A. Mašauskas.

Atsipalaidavimas ir improvizacija

Stebėdama G. Nortono darbą Lietuvos įvaizdžio meistrų komanda „Atwins“ ypač žavėjosi modelių darbu. „Net nežinau, ar esu matęs, kad vaikinai ir merginos taip profesionaliai dirbtų, o mūsų pasirinktas modelis Ashlee Ann Scotland pranoko visus lūkesčius!“ – neslėpė susižavėjimo „Atwins“ nariai.

Su G. Nortono komanda „Atwins“ teko dirbti ir prieš kelerius metus per Niujorko mados savaitę. Tiek tada, tiek dabar Londone lietuvius žavėjo tai, kad vietoje režisūros ir nuspėjamų rezultatų australai rinkosi improvizaciją ir spontaniškumą. „Dar sykį įsitikinau, kad žmonių kūrybingumo nereikia spausti į rėmus, reikia leisti jiems atsipalaiduoti. Lietuviams būdingi nuspėjami rezultatai, nuspėjama aplinka, grožio standartai, o mums labai patiko, kad australai mažai ką režisavo ir jų rezultatai žavėjo laisve bei lengvumu“, – įspūdžiais dalijosi A. Mašauskas.

Plaukai ir stilius – kūrybinė komanda „Atwins“: Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok

Makiažas – Nicole Abela

Modelis – Ashlee Ann Scotland

Fotografas – Sven Kovac

Užkulisių nuotraukos iš asmeninio „Atwins“ archyvo

Komentaras

  1. Labai geras įvaizdis!!! Ypač patiko su geltonu švarkeli! Ekstravagantiška ir subtilu kartu!

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: