Pradinis / Sportas / Pasaulio jaunimo čempionato medalininkė I. Dumbauskaitė: „Antroji vieta iš pradžių suteikia daugiau liūdesio nei džiaugsmo“

Pasaulio jaunimo čempionato medalininkė I. Dumbauskaitė: „Antroji vieta iš pradžių suteikia daugiau liūdesio nei džiaugsmo“

Kūno kultūros ir sporto departamente pergalės proga pasveikintos pasaulio jaunimo iki 21 metų paplūdimio tinklinio čempionato sidabro medalininkės. Departamente apsilankiusi viena iš sportininkių Ieva Dumbauskaitė pasidalijo čempionato įspūdžiais, kartu su departamento vadovu Edžiu Urbanavičiumi ir Lietuvos tinklinio federacijos atstovais aptarė paplūdimio tinklinio, studentų sporto, dalyvavimo olimpinėse žaidynėse perspektyvas.

Pasak tinklininkės I. Dumbauskaitės, antroji vieta iš pradžių suteikia daugiau liūdesio nei džiaugsmo, tačiau pakovoti dėl aukso galimybių dar tikrai yra – artimiausiuose planuose Europos jaunimo iki 22 metų čempionatas, o tolesnėje perspektyvoje – olimpinės žaidynės. Apie pasirengimą artimiausioms žaidynėms Rio de Žaneire sportininkė kalba optimistiškai. Dabar lietuvės yra tarp 32 geriausių Europos moterų komandų, tad kol kas Lietuvos komanda olimpinėms žaidynėms dar nėra pasirengusi, tačiau pasiryžimo kryptingai ruoštis atrankos į olimpiadą varžyboms tikrai pakaks.

Kalbant apie studentų sportą, buvo pažymėta, kad tarp studentų yra daug stiprių sportininkų, tačiau didelė dalis baigusiųjų studijas pasitraukia iš profesionaliojo sporto. Šiuo metu Vilniaus universitete žurnalistiką studijuojanti ir profesionaliai sportuojanti I. Dumbauskaitė sakė, kad paplūdimio tinklinio sporto šakos suaugusiųjų čempionatuose paprastai aukštus rezultatus pasiekia sportininkės nuo 27–28 metų amžiaus, todėl svarbu atkreipti dėmesį į tarpinį laikotarpį – kaip išlaikyti sportininkus, kurie baigia studijas, bet dar nėra pakankamai brandūs suaugusiųjų varžyboms.

www.kksd.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: