Pradinis / Aktualijos / Pasaulio protai renkasi Lietuvoje

Pasaulio protai renkasi Lietuvoje

Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė technologijų ir inovacijų festivalį „LOGIN“. Vienuoliktą kartą vykstanti šventė šiemet startavo Prezidentūros parke įsikūrusiame moderniausiame Baltijos šalyse muziejuje – Valstybės pažinimo centre.

„LOGIN“ – didžiausias technologijų ir inovacijų renginys Baltijos šalyse. Pradėję nuo 100 žmonių renginio tinklaraštininkams, „LOGIN“ šiandien tapo tarptautinio lygio konferencija su beveik 7 tūkst. dalyvių iš įvairių pasaulio šalių. Į renginį, kuris kasmet sutraukia IT, rinkodaros, reklamos ir kitų sektorių specialistus, idėjų pasisemti atvyksta ir užsienio žvaigždžių.

Pasak Prezidentės, ši konferencija – geriausias įrodymas, kad Lietuva sėkmingai gali lyderiauti idėjų, išradimų, technologijų pasaulyje. Turime potencialo, talentų, infrastruktūrą, kuria valstybė turi pasinaudoti ir įsitvirtinti kaip technologijų centras regione. Ateitis priklauso inovatyviai, veržliai ir ambicingai Lietuvai.

 „LOGIN“ prasideda sesija „Lietuva 4.000.000!“. Jos metu bus kalbama apie pasaulines visuomenių vystymosi tendencijas ir tautinės tapatybės vietą globalizacijos procese. Daug dėmesio šioje sesijoje skirta ir virtualiajai Lietuvai, kurios tikslas – telkti užsienyje gyvenančius lietuvius ir kurti skaitmeninę bendravimo platformą.

Pasak Prezidentės, technologijų pažanga pasaulį pavertė mažu, tačiau būtent technologijos daugeliui padeda išlaikyti stiprų ryšį tiek su savo šalimi, tiek su kitais tautiečiais. Valstybės vadovės teigimu, virtualioji Lietuva – tai nauja šio laikmečio tikrovė, suteikianti visiems daug galimybių, kuriomis tiesiog būtina pasinaudoti.

Šiemet „LOGIN“ bus gvildenamos įvairios temos: kibernetinis saugumas, socialinės medijos, rinkodara, sveiko gyvenimo būdo propagavimas skaitmeniniu būdu. Renginyje daug vietos bus skiriama virtualiajai realybei, dirbtiniam intelektui, čia dalyvaus ir vadinamasis „žmogus kiborgas“ – specialiosiomis technologijomis savo kūną papildęs ir bevielio ryšio bangas galintis girdėti žmogus.

Šiemet konferencijoje pranešimus skaitys „Nasdaq“ generalinė direktorė Adena Friedman, kovos su narkotikų prekyba agentas, įkūnytas vieno žiūrimiausių pastarojo meto serialų „Narcos“ herojus, Steve Murphy ir kiti.

Prezidentės spaudos tarnybos inf.

R. Dačkaus nuotr.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: