Pradinis / Sportas / Pasaulio taurės III etape – L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės pergalė

Pasaulio taurės III etape – L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės pergalė

 Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė įspūdingu stiliumi laimėjo pasaulio taurės III etapą, kuris šią savaitę vyksta Italijos sostinėje Romoje! Kita Lietuvos atstovė Karolina Gužauskaitė finale užėmė 19-ąją vietą.

Tiesa, pirmųjų rungčių rezultatai šiandien mūsų sportininkėms nežadėjo nieko gero. Fechtavimosi rungtyje L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė užėmė 25-ąją vietą, o K. Gužauskaitė liko 32-ojoje vietoje.

Plaukimas nėra šių sportininkių stiprioji sritis, tad baseine taip pat buvo užimtos kuklios vietos: L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė liko 21-ojoje vietoje, o K. Gužauskaitė – 26-ojoje.

Jojimo rungtyje L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė iš galimų 300 taškų surinko 286 (11 vieta), o K. Gužauskaitė – 283 (18), tačiau pagerino savo pozicijas, nes šį kartą jodamos sunkumų turėjo beveik visos sportininkės. 300 taškų surinko vos 4 penkiakovininkės.

Prieš mūsų atstovių stipriąją – kombinuotąją bėgimo ir šaudymo – rungtį jas nuo pirmaujančios vengrės Saroltos Kovacs skyrė daug laiko: L. Asadauskaitę-Zadneprovskienę (20 vieta bendrojoje įskaitoje) – 59 sek., o K. Gužauskaitę (25) – 76 sek.

Vis dėlto L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė įrodė, kad net ir toks atsilikimas jai nėra neįveikiama kliūtis. Londono olimpinė čempionė nuo pirmųjų akimirkų ėmė gerinti savo poziciją, o sportininkėms užsukus į šaudyklą trečią kartą jau buvo penkta. Paskutinį šaudymo etapą Lietuvos sportininkė pasiekė kartu su pirmaujančia jau kita vengre Szofia Foldhazi, šaudė taikliau ir į bėgimo trasą sugrįžo pirma. Paskutinę trasos atkarpą L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė įveikė dar labiau įtvirtindama savo pranašumą ir nejausdama konkurencijos kirto finišo juostelę!

Kombinuotosios rungties distanciją L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė įveikė per 11 min. 49,23 sek. ir tvirtai tapo jos nugalėtoja. K. Gužauskaitė finišą pasiekė per 12 min. 46,39 sek., rungtyje buvo 11-a, o bendrojoje įskaitoje užėmė 19-ąją vietą.

Finale L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė surinko 1349 taškus, Z. Foldhazi (liko antra) – 1340, o Rusijos atstovė Donata Rimšaitė (trečia) – 1336. K. Gužauskaitės sąskaitoje – 1275 taškai.

L. Asadauskaitei-Zadneprovskienei varžybos Romoje buvo tik antrosios šį sezoną. Prieš tai olimpinė čempionė dalyvavo Pasaulio taurės II etape Egipte ir taip pat tapo jo laimėtoja.

2015 metų pasaulio taurės IV etapas balandžio 30−gegužės 3 dienomis vyks Vengrijoje.

http://naujas.pentathlon.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: