Pradinis / Mokslas ir švietimas / Pasaulyje garsaus muzikos terapeuto paskaitos Lietuvos edukologijos universitete

Pasaulyje garsaus muzikos terapeuto paskaitos Lietuvos edukologijos universitete

rs225x250_29296_ronnie_leu_svetainei.jpg2015 m. rugsėjo 28–spalio 3 d. Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto (Studentų g. 39) 131 auditorijoje pasaulyje gerai žinomas amerikiečių kilmės menininkas Ronis Gardineris (Ronnie Gardiner) skaitys paskaitų ciklą „Ronnie Gardinerio metodas: sveikata ir reabilitacija su proto, kūno ir sielos harmonija“.

R. Gardineris – profesionalus džiazo muzikantas (būgnininkas) ir pedagogas. Jis yra sukūręs inovatyvų ir unikalų metodą, padedantį per meną stimuliuoti smegenų funkcijas, stabilizuoti atmintį, lavinti kritinį mąstymą ir dėmesį. Metodas, kurį taikant naudojamos muzikos, dailės, judesio ir spalvų meninio poveikio priemonės, sėkmingai taikomas ugdymo, medicinos ir socialinėje srityje.

Profesionalus džiazo muzikantas yra išleidęs 85 kompaktines plokšteles, vadovavo orkestrams Danijoje, Švedijoje, vedė tarptautinius seminarus Amerikoje, Izraelyje, Danijoje, Austrijoje, Vokietijoje ir kt. 2001 m. Stokholme už meninę ir humanitarinę veiklą su neįgaliaisiais ir ligoniais jam įteiktas Šv. Eriko garbės medalis. 2012 m. apdovanotas Luiso Armstrongo stipendija. Apie šį metodą ir patį menininką 2015 m. Švedijoje sukurtas filmas.

Daugiau informacijos – LEU interneto svetainėje.

LEU

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: