Pradinis / Kinas, muzika, TV / Pasaulyje koncertuojantis Dainius Pulauskas: „Groti Lietuvoje – didesnė atsakomybė“

Pasaulyje koncertuojantis Dainius Pulauskas: „Groti Lietuvoje – didesnė atsakomybė“

Savaitgalį, rugpjūčio 29–30 d., vyksiančios „Šiaulių naktys 2014“ paruošė plačią kultūrinę programą ir dvi naktis neleis miestui miegoti. Vienas svarbiausių „Šiaulių naktų 2014“ renginys – festivalis „Šiauliai Jazz’14“, kurio metu pasirodys vienas aktyviausių Lietuvos džiazo kolektyvų – Dainiaus Pulausko grupė. Iš karto po „Šiaulių naktų 2014“ į Japonijoje vyksiantį Tokijo džiazo festivalį išvyksiantis kolektyvas Šiauliuose atliks naują koncertinę programą – ji Lietuvoje bus pristatoma pirmą kartą.

„Šiauliuose pristatysime tai, ką vėliau grosime Japonijoje. Tai autoriniai mano kūriniai, kai kurie iš jų jau buvo groti. Bet dabar surinkti tokie kūriniai, kuriuos atliksime ir Tokijo džiazo festivalyje“, – teigia grupės lyderis Dainius Pulauskas.

Pasak visame pasaulyje koncertuojančio atlikėjo ir kūrinių autoriaus Dainiaus Pulausko, džiazas populiarėja ir Lietuvoje, vyksta daug įvairių festivalių, o tai didina ir atlikėjų atsakomybę. „Muzikantai turi groti ir muzikuoti. Koncertuojame visur. Tiesą sakant, Lietuvoje groti man yra netgi didesnė atsakomybė nei užsienyje. Lietuvoje tie, kurie domisi, tave žino. Jei groji kelerius metus iš eilės, tave prisimena, turi keisti repertuarą. Tai didelė atsakomybė.“

Prieš beveik 20 metų susibūrusi Dainiaus Pulausko grupė išleido 7 albumus, 2001 m. buvo įvertinta Lietuvos muzikų sąjungos „Auksiniu disku“, 2004 m. už Lietuvos džiazo populiarinimą pelnė Lietuvos instituto apdovanojimą „LT tapatybė“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: