Pradinis / Renginiai, pramogos / Paskutinį pavasario vakarą – išskirtinis Ievos Zasimauskaitės koncertas

Paskutinį pavasario vakarą – išskirtinis Ievos Zasimauskaitės koncertas

Ieva Zasimauskaitė. Fotografas Dainius Kanapeckas

Gegužės 31 d. vakarą Trakų r. įvyks išskirtinis Ievos Zasimauskaitės koncertas.

Idėja surengti atvirą Ievos muzikos ir pokalbių vakarą kilo Europos Parlamento nariui Antanui Guogai, kurio socialinio tinklo paskyroje kelios dešimtys tūkstančių žmonių spėjo „Eurovizijos“ rezultatą. Konkurso vakarą, paskelbus klausimą, kurią vietą „Eurovizijoje“ šiemet užims Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė, iki 23 val. vakaro spėjimą pateikė 26 tūkstančiai žmonių. Teisingai atspėjo 668 asmenys. Visiems jiems Antanas Guoga, kaip ir žadėta, dovanoja vakarienę dviem „Tony Resort“ restorane.

„Ieva suvienijo Lietuvą. Ji turi ypatingą charizmą, kylančią iš jos įsitikinimų ir gyvenimo būdo. Pagaliau mus jungia ne tik pergalės krepšinio aikštelėje, o ir muzika, kuri siunčia labai stiprią, kiekvienam svarbią žinutę: tikra meilė nugali viską“, – teigia koncerto sumanytojas Antanas Guoga.

Poilsio ir pramogų parko „Tony Resort“ amfiteatre iškils nedidelė atvira scena, kurioje Ieva Zasimauskaitė pasirodys su gyvo garso grupe. Jaukią atmosferą scenoje kurs šviesų dailininko Arvydo Buinausko valdomų vintažinių šviestuvų kompozicija.

Pasak I. Zasimauskaitės prodiuserės ir pasirodymo „Eurovizijoje“ režisierės Rasos Micachienės, Ieva su grupe atliks savo ir populiariausių užsienio atlikėjų programą, kurią klausytojai jau spėjo pamėgti.

Ievos Zasimauskaitės ir grupės gyvo garso koncertas vyks gegužės 31 d., ketvirtadienį, nuo 19.00 val. poilsio ir pramogų parke „Tony Resort“ (Anupriškės, Trakų r.). Dalyvavimas atviras.

Renginį ves pati Ieva Zasimauskaitė.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: