Pradinis / Grožis ir mada / Pavasario mados kryptys – iš dizainerės lūpų

Pavasario mados kryptys – iš dizainerės lūpų

Lietuvoje jaučiame stiprius Paryžiaus mados savaitės atgarsius!“ − sako Diana Paukštytė. Jau dabar, atnaujindamos drabužinę pavasariui, galėsite vadovautis šios dizainerės rekomendacijomis. Daugiau nei 500 drabužių, aksesuarų ir netgi technikos priemonių prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ yra pažymėti specialiu „Mados infekcija rekomenduoja“ ženklu.

Kas madinga šį pavasarį?

Dizainerė Diana Paukštytė sako, kad Lietuva vejasi mados savaičių vėjus ir madingiausių raštų, spalvų bei detalių yra apstu mūsų parduotuvėse.

„Lietuviai vis dar nėra tokie drąsūs drabužių atžvilgiu, todėl mados kryptys leidžia chameleoniškai prisitaikyti aplinkoje. Šį pavasarį, kuriant savo įvaizdį, rekomenduoju naudoti rusvai žalsvą spalvą ir džinso medžiagą. Nudriskusios medžiagos siūlės ir antsiuvai – naujausia tendencija, atkeliavusi tiesiai iš mados savaičių. Šios detalės sukurs savitą gatvės stilių. Toliau – raštai derinami su raštais! Amžinai pavasarį madingos gėlės ir jūreiviški dryžiai transformuojasi: juostos smulkėja ir klasikines baltą, mėlyną spalvas  keičia juodos bei raudonos derinys, o gėlių motyvai drąsiai derinami su kitais ornamentais“, − apie pavasario tendencijas, užmatytas parduotuvėse, kalba dizainerė.

D. Paukštytė  teigia, kad asimetriški kirpimai ir toliau neužleidžia pozicijų mados viršūnėse. Vis dėlto ir čia galime įžvelgti pokyčių. „Žmonių pamėgtos palaidinės ilgesniu galu pasisuka į šoną: asimetriškų viršutinių drabužių ir sijonų, kurių viena pusė yra ilgesnė, turėtų atsirasti kiekvieno mados mėgėjo spintoje“, − pamini dizainerė.

Tendencijos pasiekė ir technologijas

Gyvenant XXI amžiuje, tendencijos neaplenkia ir išmaniųjų technologijų. Tarptautinio festivalio „Mados infekcija“ prodiuserė Renata Mikailionytė sako, kad mūsų gyvenime sukasi ne tik drabužiai bei aksesuarai, bet ir įvairios technikos priemonės, tad kviečia užsukti ir į elektronikos parduotuves.

Inspiracijos pavasario įvaizdžiui

Abi moterys pasidalijo idėjomis, kaip atrodytų jų madingas, pavasariškas įvaizdis. Diana Paukštytė pasirinko vidutinio ilgio raudonų smulkių dryžių suknelę ir didelius džinsinius marškinius nudriskusiomis siūlėmis. Renata Mikailionytė daugiau papasakojo, kaip spintą ruoš pavasariui. „Pavasarį nešiosiu languoto ir velvetinio audinio interpretacijas. O spalvos – tikra gamtos eklektika. Mano pavasario paletė plati – ją papildys dangaus ir vandens atspalviai. Juk vanduo: ar gruntiniai vandenys, ar jūra, turi vis kitus spalvos tonus, o dangus, spragas užpildys saulėlydžio spalvomis.

Mados infekcija“ jau čia pat

Prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ pasibaigė „Mados infekcijai“ skirtų renginių ciklas. Mažiau nei po dviejų savaičių sulauksime 18-ąjį kartą organizuojamo ryškiausio mados festivalio Lietuvoje. Kovo 18–19 d. Šiuolaikinio meno centre 16 dizainerių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Rusijos pristatys įsimintinas drabužių kolekcijas tiek vyrams, tiek moterims.

Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: