Pradinis / Sportas / Penkiakovininkė A. Tamаšauskaitė Minske pranoko Baltarusijos olimpietę

Penkiakovininkė A. Tamаšauskaitė Minske pranoko Baltarusijos olimpietę

Baltarusijoje įvyko atvirasis Minsko šiuolaikinės penkiakovės čempionatas. Jame visas pajėgiausias kaimynų penkiakovininkes pranoko vilnietė Aurelija Tamašauskaitė.

20-metė Lietuvos penkiakovininkė iš viso surinko 1374 taškus. Itin įspūdingas buvo jos pasirodymas kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – joje A. Tamašauskaitė distanciją įveikė per 11 min. 39 sek. ir taip pat buvo geriausia. Be to, vilnietė surinko visus įmanomus 300 taškų jojimo rungtyje, buvo 7-a fechtuojantis ir 27-a – plaukiant.

Už A. Tamašauskaitės nugaros liko Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse 22 vietą užėmusi geriausia Baltarusijos penkiakovininkė (2016 metų pasaulio taurės 4 etapo laimėtoja, trečiojo etapo bronzos medalininkė) Anastasija Prokopenka (1367). Ši 31 metų kaimynų sportininkė yra viena iš nedaugelio pasaulio penkiakovininkių, galinčių mesti iššūkį Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei bėgimo ir šaudymo rungtyje, tačiau šį kartą 9 sek. nusileido A. Tamašauskaitei.

Trečia Minsko čempionate liko baltarusė Olga Silkina, surinkusi 1342 taškus.

Antroji varžybose dalyvavusi Lietuvos atstovė Ieva Želvytė neužbaigė jojimo rungties, todėl liko su 964 taškais ir užėmė 10-ąją vietą.

http://www.pentathlon.lt

UIPM nuotrauka

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: