Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Penktasis Druskininkų krašto kaimo bendruomenių sąskrydis

Penktasis Druskininkų krašto kaimo bendruomenių sąskrydis

Rugpjūčio 14 dieną Jaunimo užimtumo centro kieme surengtas jau penktasis Druskininkų savivaldybėje esančių kaimo bendruomenių sąskrydis. Į jį atvyko aktyviausi bendruomenių nariai kartu su šeimomis bei palaikymo komandomis.

Sąskrydžio dalyvius pasveikino meras Ričardas Malinauskas. „Džiaugiuosi, kad šis sąskrydis jau tapo gražia tradicija, o kaimų bendruomenės noriai ir gausiai dalyvauja sportinėse varžybose ir bendrauja tarpusavyje“, – sakė savivaldybės vadovas. Viečiūnų seniūnas Alvydas Varanis taip pat akcentavo, kad svarbiausias sąskrydžio tikslas – bendravimas.

Šiais metais bendruomenės nestokojo originalumo – per pristatymus skambėjo eilės, dainos, o Viečiūnų kaimo bendruomenė „Versmė“ visus pakvietė netikėto šokio, šis sukėlė plačias šypsenas.

Šventėje netrūko originalių rungčių, jose jėgas išmėgino devynios bendruomenių komandos: Viečiūnų, Ricielių, Neravų, Leipalingio, Bilso, Švendubrės, Jaskonių ir Naujasodės, Jovaišių ir Druskininkų savivaldybės administracijos bei Tarybos komanda. Greičiausia šiais metais tapo ir pirmąją vietą laimėjo Ricielių bendruomenės komanda, antroji vieta atiteko Švendubrės bendruomenei, trečioji – Leipalingiui.

Sąskrydžio dalyviams šventinę programą dovanojo maestro Miko Suraučiaus vadovaujama grupė „Bassvim“.

www.druskininkai.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: