Pradinis / Kinas, muzika, TV / Perspektyvios fotografės karjeros Anglijoje vos nesužlugdė meilė

Perspektyvios fotografės karjeros Anglijoje vos nesužlugdė meilė

„Nesvarbu, kur būtum ir ką darytum, tikrasis pašaukimas visada tave susiras“, – vaikščiodama Braitono pajūriu LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams savo istoriją pasakojo Giedrė Umbrasaitė. 28-erių lietuvė Didžiojoje Britanijoje gyvena jau dešimt metų ir sėkmingai skinasi kelią į mados fotografijos pasaulį. Ji dirba su garsiomis pasaulio modelių agentūromis „Image group“, „Elite“, „Next“, „Wilhelmina“, „Model management“, „Metropolitan“ ir „New York based“, o savo darbais žavi ne tik Jungtinės Karalystės bei Prancūzijos, bet ir JAV profesionalus.

Noras studijuoti prieš dešimtmetį ir atvedė jaunutę, ką tik vidurinę baigusią merginą į Londoną. Čia Giedrė turėjo greitai suaugti ir tapti savarankiška. Tuo metu tėvai finansiškai padėti negalėjo, tad aštuoniolikmetė privalėjo pati susimokėt už mokslus, kambario nuomą bei maistą. Kai jos bendraklasiai gyveno smagų studentišką gyvenimą, ji vienu metu turėjo ne tik gerai mokytis, bet ir suktis per du darbus.  Svetimame didmiestyje Giedrė laikėsi iš paskutiniųjų.

„Skambindavau mamai tris kartus per dieną, nes labai skaudžiai jausdavau, kad esu viena svetimame mieste tarp svetimų žmonių“, – prisiminė G. Umbrasaitė.  Bėgant laikui mergina ėmė pritapti, juolab kad jai puikiai sekėsi fotografuoti. Tačiau vieną dieną aparatūrą ji tiesiog numetė į kampą. Jos širdį užvaldžiusi meilė metais jaunesniam britui Lorenui sujaukė lietuvaitės ateities planus.

„Gyvenau ta meile ir nieko daugiau nebenorėjau“, – prisipažino Giedrė, kelerius metus praleidusi tarsi kokiame transe. Bet anksčiau ar vėliau rožinis rūkas išsisklaido. Kai tai nutiko, mergina paniro į gilią depresiją, iš jos išsikapstyti padėjo tas pats kampe numestas fotoaparatas.

LRT nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: