Pradinis / Renginiai, pramogos / Pirmą kartą Lietuvoje gintaro skambesį klausytojams dovanos „Amber Quartet“

Pirmą kartą Lietuvoje gintaro skambesį klausytojams dovanos „Amber Quartet“

Ar girdėjote, kaip skamba gintaras? Tai, kas rudenį įvyks Lietuvos kultūros padangėje, daug kam gali būti visiškai netikėta! „Amber Quartet“ – vienintelis pasaulyje pripažintų Lietuvos virtuozų kvartetas, grojantis išskirtiniais styginiais instrumentais, pagamintais iš tikro gintaro.

Gintaras vertinamas ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Tai stiprybės ir meilės simbolis, kuris  savo magiškoje esybėje saugo Baltijos jūros paslaptis. Ne tik šias gintaro prasmes, bet ir dar spalvingesnį jo veidą Lietuvos klausytojai galės pamatyti ir išgirsti „Amber Quartet“ koncerte.

Į „Amber Quartet“ susibūrė žinomi muzikos profesionalai, smuiko virtuozai Vytautas Mikeliūnas ir Tadas Dešukas, altininkas Tomas Petrikis bei violončelininkė Onutė Švabauskaitė.

„Labai džiaugiamės galėdami pirmuosius vienintelio tokio ansamblio pasaulyje koncertus padovanoti būtent Lietuvos klausytojams. Koncertų metu keturi pripažinti muzikantai priverčia suskambėti milijonų metų senumo gamtos stebuklą ir styginiai instrumentai prabyla visiškai naujais ir netikėtais tembrais“, – apie būsimus koncertus pasakoja „ARTS Libera International“ vadovas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas.

Idėja pagaminti šiuos nuostabius instrumentus, kuriuos drąsiai galima pavadinti pasauliniu meno šedevru, kilo žinomam Lietuvos gintaro juvelyrui ir dizaineriui Šarūnui Davainiui. Visi šie gintariniai instrumentai turi Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės autorinių teisių pažymėjimus ir yra unikalūs dėl savo techninių savybių ir skambesio.

Artėjantys koncertai žada muzikos gerbėjams ir gurmanams nepamirštamą kelionę po gintaro ir muzikos pasaulį,  netikėtas improvizacijas, specialiai gintariniams instrumentams pritaikytas kūrinių aranžuotes ir nuotaikingų muzikos garsų paletę.

Koncertinėje programoje skambės A. Piazzollos, J. S. Bacho, A. Vivaldžio, Ch. Corea, J. Zavinulos, Stingo, „Led Zeppelin“ ir kitų garsių pasaulio kompozitorių bei grupių kūriniai.

Prodiusavimo kompanija „ARTS Libera International“ kviečia tikruosius muzikos gurmanus nepraleisti išskirtinių „Amber Quartet“ koncertų ir pasinaudoti galimybe pirmą kartą Lietuvos scenose išgirsti skambant tikrą gintarą.

Koncertai vyks:

Spalio 19 d.  Kaune, Nacionalinėje filharmonijoje

Lapkričio 8 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje

Gruodžio 7 d. Marijampolėje, Kultūros centre

Gruodžio  8 d. Panevėžyje, Muzikiniame teatre

Gruodžio 14 d. Klaipėdoje, kultūros centre „Kultūros fabrikas“

Gruodžio 21 d. Alytuje, Miesto teatre

Bilietus platina Tiketa.lt: bit.ly/AmberQuartet

Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top