Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Plungėje aštuntąjį kartą susiburs geriausios šalies jaunimo muzikos grupės

Plungėje aštuntąjį kartą susiburs geriausios šalies jaunimo muzikos grupės

Plungės kultūros centras ir šiais metais tradiciškai organizuoja geriausių jaunimo muzikos grupių rinkimus ,,Garsyn“. Šiemet ši jau respublikine tapusi šventė prasidės sausio 31 d. 16 val. Tai bus pramoginis, nepaprastai energingas, gera muzika pulsuojantis ir ypatinga atmosfera pasižymintis renginys.

Šiemet žiūrovai išvys daugiau nei šešiolika skirtingų puikių jaunimo muzikos grupių iš Kauno, Druskininkų, Akmenės, Mažeikių, Palangos ir kitų miestų, o Plungei atstovaus grupė ,,Savi“. Jaunimo muzikos grupės pristatys po du skirtingus kūrinius. Renginyje išgirsite puikiai žinomų dainų, pvz., Leon Somov & Jazzu ,,Lower than the ground“, Bruno Mars ,,Runaway Baby“, „Red Hot Chilli Peppers“ ,,Under the bridge“, „Foje“ ,,Nieko panašaus“, ir kitas populiarias dainas, žiūrovai taip pat bus nustebinti ir grupių atliekamomis savos kūrybos dainomis.

Kviečiame ateiti palaikyti dalyvių, gerai praleisti laiko ir padėti išrinkti atlikėjus, verčiausius jaunimo muzikos grupių rinkimų ,,Garsyn“ nugalėtojų titulo!

Plungės kultūros centro inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: