Pradinis / Kinas, muzika, TV / Populiaraus serialo aktoriai personažų apdarus panaudos kilniam tikslui

Populiaraus serialo aktoriai personažų apdarus panaudos kilniam tikslui

Garsūs televizijos aktoriai vasaros sezoną sumanė pasitikti prasmingai ir kviečia nors simboliškai prisidėti prie kilnaus tikslo bei padėti atnaujinti Naisių miestelio žirgyno inventorių. TV3 serialo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ aktoriams ir visai kūrybinei komandai gimė idėja pakviesti žmones aukoti – kiekvienas norintis galės įsigyti serialo personažų rūbus, paaukodamas simbolinę finansinę auką.

Filmo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ „butiko“ idėjos autorė ir serialo prodiuserė Aušra Vaitkevičienė teigė, kad tokia aukojimo forma, kur kiekvienas norimą rūbą galės įsigyti už jam priimtiną sumą, yra savotiškas žaidimas, kuris padės ištuštinti per ilgus metus sukauptą serialo drabužinę.

Legendinio serialo personažų apdarus padės išsirinkti ne kas kitas, o garsiausi šalies aktoriai, vaidinantys seriale: Inga Norkutė-Žvinienė, Aušra Štukytė, Josif Baliukevič, Jūratė Budriūnaitė-Kamrazer ir kiti.

„Kadangi serialas kuriamas jau ne vienus metus ir mūsų drabužinėje rūbų prisikaupė tikras kalnas, todėl aktoriams kilo idėja, kad jų apranga gali būti kažkam įdomi ir nusprendė surengti „butiką“. Čia bus galima už simbolinę auką įsigyti Rimanto Bagdzevičiaus, Sigito Jakubausko, Nijolės Mirončikaitės, Elidos Dubinskytės-Šimaitės ir kitų serialo aktorių kuriamų personažų drabužius. Kiekvienas žmogus į aukų dėžutę galės įmesti tiek, kiek jam atrodys verta“, – pasakojo serialo prodiuserė A. Vaitkevičienė.

Pasak A. Vaitkevičienės, serialo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ „butikas“ turi kilnią misiją. Visos paaukotos lėšos atiteks Naisių miestelio žemaitukų žirgynui. „Kadangi serialo aktoriai įsimylėjo Naisių vietoves, susigyveno su vietiniais žmonėmis, todėl nusprendė, kad gali prisidėti prie tų vietovių gerinimo. Naisių žirgynas yra tikras traukos centras, todėl aktoriai nori nors kažkiek prisidėti prie arklių gyvenimo pagerinimo“, – sakė serialo prodiuserė.

Pati A. Vaitkevičienė džiaugėsi tokia serialo aktorių iniciatyva, kuri Naisių žemaitukų žirgynui padės nors kažkiek atnaujinti savo inventorių: „Tikimės, kad surinkta suma bent kažkiek padės Naisių žirgynui atnaujinti savo inventorių ir įsigyti tai, ko labiausiai reikia: balnų, pakinktų ir kitų būtiniausių dalykų.“

Serialo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ aktorių drabužių išpardavimas vyks birželio 21 d. nuo 18.00 val. po Baltuoju tiltu įsikūrusios vyninės „Wine box“ vasaros terasoje. Serialo prodiuserė A. Vaitkevičienė atskleidė, kad vilniečių lauks dar viena atrakcija – ekologiškos Naisių ūkininkų produkcijos degustacija. Čia bus galima paragauti sūrių, medaus, dešros ir kitų produktų.

TV3 seriale „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žiūrovų lauks ne tik įspūdingi gamtos vaizdai, bet ir intriguojantis siužetas, atkeliavęs iš Pietų Amerikos. Argentiniečių televizijos serialo „Blind Date“ siužetas žavi jau beveik 50 pasaulio šalių žiūrovus, o nuo šios vasaros intriguos ir serialo „Naisiai. Sugrįžimas“ gerbėjus.

Be visiems gerai pažįstamų Naisių kaimo herojus įkūnijančių aktorių Sigito Jakubausko, Aurimo Žvinio, Rimanto Bagdzevičiaus, Nijolės Mirončikaitės, Elidos Dubinskytės-Šimaitės ir kitų, šią vasarą vaidmenis kurs ir Inga Norkutė-Žvinienė, Josif Baliukevič, Jūratė Budriūnaitė, Anicetas Gedvilas, Aušra Štukytė ir kiti.

TV3

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: