Pradinis / Lietuviai svetur / Portlando lietuviai paminėjo 29-ąsias Baltijos kelio metines

Portlando lietuviai paminėjo 29-ąsias Baltijos kelio metines

Oregono valstijoje besilankantis Lietuvos ambasados diplomatas Tadas Kubilius rugpjūčio 23 d. susitiko su JAV Lietuvių Bendruomenės Portlando apylinkės diasporos atstovais. Susitikimo metu buvo aptartos JAV Šiaurės Vakarų pakrantėje gyvenančių  lietuvių aktualijos ir pasiruošimas už mėnesio būtent Portlande organizuojamai pirmajai XXII Jungtinių Valstijų Lietuvių Bendruomenės Tarybos sesijai. Šio miesto lietuviai susitikime paminėjo Juodojo kaspino dieną ir prisiminė prieš 29 metus vykusį Baltijos kelią.

T. Kubilius Portlande įkurtos lituanistinės mokyklos „Atžalynas“ vadovei Ingai Sadaunykaitei-Koževnikov perdavė lietuviškų knygų ir tautinės atributikos. Lietuvos ambasados atstovas Portlande taip pat susitiko su ŠALFASS Centro valdybos pirmininku ir Pasaulio lietuvių bendruomenės Valdybos atstovu sporto reikalams Laurynu R. Misevičiumi. Su juo buvo aptartas bendradarbiavimas su Lietuvos ambasada Vašingtone ir rudenį rengiamo Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyro organizavimo klausimai.

T.Kubilius rugpjūčio 24–25 dienomis kaip JAV Lietuvių Bendruomenės bėgikų komandos „Lituanica“ narys dalyvavo atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui skirtame estafetiniame bėgime „Hood to Coast“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top