Pradinis / Lietuviai svetur / Prancūzijoje steigiamas Paryžiaus lietuvių profesionalų klubas

Prancūzijoje steigiamas Paryžiaus lietuvių profesionalų klubas

Spalio 17 dieną Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje surengtas Paryžiaus lietuvių profesionalų klubo inauguracinis susitikimas, kuriame dalyvavo apie 90 Prancūzijoje dirbančių ar studijuojančių tautiečių.

„Lietuvių bendruomenė Prancūzijoje yra išskirtinė, nes galime sutikti labai įvairių profesijų atstovų – meno, mados, knygų pasaulio, informacinių technologijų, finansų, biotechnologijų ekspertų. Tai yra neįkainojamas potencialas kuriant modernią ir klestinčią Lietuvą“, – teigė Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas.

Renginio dalyviams taip pat pristatyti diasporos profesionalų tinklo „Global Lithuanian Leaders“ ir pirmojo lietuvių profesionalų klubo „Lithuanian City of London Club“ projektai, veikla ir pridėtinė vertė telkiant ryšius.

Paryžiaus klubo iniciatoriai Viktorija Gečytė bei Mažvydas Michalauskas pristatė iniciatyvos ištakas, tolesnius planus. Renginio dalyviai dalijosi savo patirtimi ir idėjomis, kuo galėtų būti naudingi Lietuvai ir kaip galėtų prisidėti stiprinant šalių tarpusavio ryšius, kuriant pozityvų Lietuvos įvaizdį Prancūzijoje.

LR ambasados inf.

Ludo Segers nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: