Pradinis / Lietuviai svetur / Prancūzijos žiniasklaidai pristatytas turizmas Lietuvoje

Prancūzijos žiniasklaidai pristatytas turizmas Lietuvoje

Lietuvos ambasada Paryžiuje vasario 2 dieną penktus metus iš eilės dalyvavo Prancūzijoje dirbančių Užsienio šalių turizmo biurų asociacijos (ADONET) rengiamoje žurnalistų verslo misijoje. Renginio metu iš visos Prancūzijos susirinkę apie 200 šalies spaudos, radijo, televizijos žurnalistų bei kelionių tinklaraštininkų galėjo susipažinti su Lietuvos turizmo potencialu, šių metų turizmo sektoriaus naujovėmis bei svarbiausiais renginiais.

Didžiausio prancūzų turizmo žurnalistų dėmesio tradiciškai sulaukė Lietuvos kultūrinis paveldas, ekologinis ir aktyvus turizmas, savaitgalio kelionės, „Gintaro kelias“, taip pat kultūrinių renginių programa ir SPA turizmas.

Paryžiuje kasmet rengiama ADONET turizmo verslo misija yra svarbiausias tokio pobūdžio renginys Prancūzijoje.

Praėjusiais metais Lietuvos ambasados Prancūzijoje iniciatyva bendradarbiaujant su Valstybiniu turizmo departamentu, Vilniaus ir Kauno savivaldybių turizmo skyriais, Trakų, Klaipėdos, Neringos, Palangos turizmo informacijos centrais ir „Baltic Wave Communication“ surengti 7 prancūzų žurnalistų turai po Lietuvą, po jų pasirodė 13 mūsų šaliai skirtų straipsnių Prancūzijos spaudoje ir internete, taip pat keli radijo ir televizijos reportažai.

URM inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: