Pradinis / Aktualijos / Prezidentės kėdė – ateities lyderiams

Prezidentės kėdė – ateities lyderiams

Pirmadienį Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, prisijungdama prie „UNICEF“ inicijuotos Pasaulinės vaikų dienos, laikinai užleido šalies vaikams savo ir patarėjų darbo vietas.

Prezidentės patarėjais tapę vaikai pristatė savo išradimus, kurie ateityje padės aprūpinti pasaulį maistu, išvengti spūsčių ir pagerinti gyvenimą. Aptarė Lietuvos vaidmenį tarptautinėje bendruomenėje, atsakomybę už savo šalį ir tai, kokia ji bus ir kas sustabdo nuo emigracijos. Susitikime su šalies vadove aptarta, ką spręsti turi švietimo reforma, taip pat gero išsilavinimo suteikiama laisvė. Diskutuota, kaip įveikti patyčias ir geriau susikalbėti tėvams ir vaikams – tam net pristatytas startuolis. Susitikime taip pat kalbėta, kam reikalingi vaikų dienos centrai, būtinybė plėsti jų tinklą visoje šalyje.

Po pasitarimo šalies vadovė pakvietė vaikus apžiūrėti savo kabinetą ir išbandyti Prezidento kėdę.

Pasak Prezidentės, vaikų skelbiama žinia – rimta ir aktuali, todėl juos privalome girdėti ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną. Vaikai, kuriems rūpi, kuo gyvena visas pasaulis, yra mūsų ateities lyderiai.

Pasaulinė vaikų diena „UNICEF“ iniciatyva švenčiama lapkričio 20 d., minint Jungtinių Tautų Chartijos pasirašytą Vaiko teisių konvenciją. Prie iniciatyvos prisijungė ir vienai dienai vaikams svarbius postus užleidžia Prancūzijos, Čilės Prezidentai, Kanados ir Airijos Premjerai, viso pasaulio sporto, žiniasklaidos, pramogų verslo atstovai.

Prezidentės spaudos tarnybos inf.

R. Dačkaus nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: