Pradinis / Aktualijos / Prezidentūroje aptarti svarbiausi artimiausių metų darbai

Prezidentūroje aptarti svarbiausi artimiausių metų darbai

Pirmadienį, birželio 16 d., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su valdančiosios koalicijos partijų vadovais: LSDP pirmininku Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi, Darbo partijos vadove Seimo Pirmininke Loreta Graužiniene, partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininku Rolandu Paksu ir Lenkų rinkimų akcijos frakcijos Seime seniūne Rita Tamašuniene.

Prezidentės inicijuotame susitikime aptarta padėtis šalyje ir galimybės stiprinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, kad valstybės valdymui ir žmonių gerovei svarbūs sprendimai būtų priimami greičiau, skaidriau ir atviriau. Taip pat aptarti prioritetiniai artimiausių metų darbai ir valstybės tarnybos skaidrinimo svarba.

Pasak Prezidentės, jeigu valdančioji dauguma bus suinteresuota efektyviau spręsti valstybei ir šalies žmonėms svarbiausias problemas, tokie susitikimai galėtų tapti periodiški. Prezidentės pasiūlyta nauja bendradarbiavimo forma padėtų išvengti konfrontacijos tarp institucijų ir leistų geriau ginti Lietuvos interesus.

„Laukia daug darbo stiprinant šalies gynybinį pajėgumą, energetinį savarankiškumą, mažinant socialinę atskirtį, kovojant su korupcija. Kviečiu visas šalies politines jėgas kartu ieškoti žmonėms geriausių sprendimų. Žmonių saugumas ir gerovė – visų politinių jėgų atsakomybė. Šalies gyventojai tikisi greitų sprendimų, todėl būtinas dialogas“, – pabrėžia Prezidentė.

Prezidentė taip pat akcentavo skaidraus valstybės valdymo, politikų asmeninio pavyzdžio, politinės atsakomybės, reputacijos ir politinės kultūros svarbą.

Prezidentės spaudos tarnyba
Nuotraukos R. Dačkaus

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: