Pradinis / Kinas, muzika, TV / Prieš pat „Lietuvos balso“ finalą Gabijai Lokytei – rimtas išbandymas

Prieš pat „Lietuvos balso“ finalą Gabijai Lokytei – rimtas išbandymas

Šį sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje pagaliau išaiškės geriausias šalies balsas. Dėl šio titulo susikaus keturi „Lietuvos balso“ finalininkai: Gabija Lokytė, Monika Marija Paulauskaitė, Gražvydas Sidiniauskas ir Kaios bei Paulinos duetas.

Likus vos kelioms dienoms iki finalo, projekto komandą pasiekė žinia – vienai iš projekto favoričių Gabijai Lokytei dingo balsas.

„Jau praeitą šeštadienį pastebėjau, kad peršalau, ir ėmiau nieko nelaukusi gydytis, tačiau po sekmadienio tiesioginio eterio situacija pablogėjo – visiškai negalėjau prakalbėti, todėl nusprendžiau apsilankyti pas gerklės gydytoją, nes skausmas buvo kitoks nei įprastai“, – apie savo situaciją pasakoja Gabija Lokytė. Gydytojos išvados dalyvės nenuramino.

„Tikėjausi, kad tai bus tiesiog peršalimas, bet, deja, vienoje pusėje balso stygų, ten, kur atsiranda mazgeliai,  yra naujo darinio užuomazgos. Iki sekmadienio su gydytojos pagalba susidėliojome intensyvų gydymo planą – kiekvieną dieną stipraus poveikio lašelinės, kurios turėtų padėti laikinai išspręsti problemą. Taip pat išrašė antibiotikų“, – apie gydymo kursą likus vos trims dienoms iki finalo pasakoja Gabija.

Gydytoja dalyvei jokių garantijų nedavė – nėra aišku, ar gydymo kursas iki sekmadienio padės. „Balso sveikumu būtent tą dieną, kurią reikia, kad jis skambėtų, niekada negali būti užtikrintas, ypač dabar. Tokiomis situacijomis suprantu, kaip svarbu yra nepanikuoti ir šaltai priimti situaciją. Laukia pats svarbiausias „Lietuvos balso“ etapas – finalas, todėl neleidžiu sau galvoti, kas bus, jeigu nepagerės, – tikiu, kad balsas atsigaus ir viskas bus gerai. Privalo būti gerai“, – sako Gabija Lokytė, neprarandanti optimizmo.

Atlikėja patikina, kad repetuoti tokiomis sąlygomis yra ypač sunku, tačiau ji padarys viską, kad jos ruošiami pasirodymai atitiktų aukštai užkeltą kokybės kartelę.

„Tokia balso būklė trukdo repeticijoms, todėl situacija darosi ekstremali, bet nepasiduodu ir kaip visada atiduosiu visą save. Finale ruošiuosi priminti savo turimus kozirius projekte ir atiduoti save dar daugiau nei prieš tai. Toje scenoje dainuojame paskutinį kartą, todėl privalome išeiti taip, kad žiūrovas atsimintų kiekvieno iš mūsų išskirtinumą, o aš tikiu, kad taip ir bus“, – sako Gabija, kuri šį sekmadienį žiūrovus nustebins kūriniu „Let‘s get loud“ ir dar vienu įsimintinu duetu su Džordana Butkute.

„Gabija  ir vėl pademonstruos savo šokių talentą. Finale visi pamatys, ką iš šios dalyvės maksimaliai galima išspausti. Ruošiama speciali dekoracija, kuri išsiskirs dydžiu ir masteliu. Tai nebus paprasta scena, mes ją stengsimės transformuoti. Karštas, lotyniškais ritmais ir aistra alsuojantis pasirodymas“, – intriguoja dalyvių pasirodymus rengiantis režisierius Šarūnas Kirdeikis.

LNK nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: