Pradinis / Renginiai, pramogos / Profesorius A. Bumblauskas žinių turnyre mokosi žaisti „kryžiukus-nuliukus”

Profesorius A. Bumblauskas žinių turnyre mokosi žaisti „kryžiukus-nuliukus”

Ziniu riteriai ir damosFilmuojant pirmąją šio sezono LRT televizijos viktoriną „Žinių riteriai ir damos“ jos dalyviai apstulbo: erudicija stebinantis istorikas, populiariausias Lietuvoje profesorius, viktorinos vedėjas Alfredas Bumblauskas iki šiol nebuvo žaidęs žaidimo, kurį žino kiekvienas mokyklinukas, o žaidimas atsirado dar Senovės Romoje. Nustebusiems kolegoms profesorius teisinosi: „Mes per pamokas žaidėm kortom, dar kartais laivus šaudėm… “

O būtent „kryžiukus-nuliukus” žais savo varžovus įveikę Alfredo Bumblausko vedamo turnyro finalistai. Teisę įrašyti kryžiuką ar nuliuką jiems teks išsikovoti atsakinėjant į suktus ar visiškai nepalankius klausimus, nes rinktis reikės ne tik strategiškai tinkamiausią langelį, bet ir atsižvelgti į tame langelyje slypinčią temą.

Žavioji Jurgita Jurkutė diriguos pirmųjų etapų dalyviams. Ji pateiks klausimus-spąstus: žaidėjams reikės įvertinti, teisingas ar ne pasakytas teiginys. Paprasta nebus , o spąstai trinksės skaudžiai  – du minusus surinkęs žaidėjas paliks turnyrą.

Jau šį rudenišką šeštadienį LRT eteryje Jurgita Jurkutė ir Alfredas Bumblauskas pristatys naujas intelektualų kovas. „Intelektas – ne tik žinios. Iškalba, humoro jausmas, gebėjimas suvaldyti situaciją, mokėjimas džiaugtis ir talentas prisišaukti sėkmę – būtini šiuolaikiniam riteriui. Ar damai, – šypsosi projekto prodiuseris Laurynas Šeškus. – Todėl šį sezoną „Žinių riterių ir damų” studijoje aidės juokas ir skambės gyva muzika.“ Fortepijonas patikėtas talentingam pianistui Pauliui Zdanavičiui.

Žinių turnyras prasideda šeštadienį 18.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: