Pradinis / Kinas, muzika, TV / Programuotojas „X faktoriaus“ teisėjus sužavėjo išskirtiniu balsu

Programuotojas „X faktoriaus“ teisėjus sužavėjo išskirtiniu balsu

Sekmadienį TV3 žiūrovus prie ekranų ir vėl kvies populiariausias šalyje televizijos projektas „X faktorius“. Scenoje pasirodysiantys dalyviai vėl stebins savo įvaizdžiais, bendravimu, charizma ir, žinoma, balsais. Naujausioje laidoje vieną įsimintiniausių pasirodymų surengs Jonatanas Kazlauskas iš Vilniaus.

Vilnietis turi ne tik išskirtinį vardą, bet ir išskirtinį talentą. „Mano vardas reiškia „Dievo duotas“, – pasakojo Jonatanas, studijuojantis programavimą. Ši veikla – vaikino hobis. „Mano tėvas programuotojas. Žiūrint į ateitį, tai geri pinigai“, – profesijos pasirinkimo privalumus aiškina „X faktoriaus“ dalyvis. Pirmąjį milijoną vaikinas planuoja užsidirbti iš savo sukurtos programos, kuri bus susijusi su muzika.

Iš kitų dalyvių Jonatanas išsiskiria stilinga išvaizda: scenoje jis pasirodė vilkėdamas jaukų megztinį, nosį pabalnojęs madingais akiniais, stilingai sušiauštais plaukais ir kukliai besišypsodamas.

„X faktoriaus“ scenoje vaikinas atliko Gary Jules dainą „Mad World“. Jonatano pasirodymas patiko tiek teisėjams, tiek publikai. Vos projekto dalyviui uždainavus, pasigirdo palaikantys plojimai.

„Į sceną ateina vienas žmogus. Kai jis išsižioja, aš pradedu girdėti kitą žmogų. Tu esi vienas iš tų žmonių. Balso tembras nuostabus“, – vaikino pasirodymą komentavo Saulius Prūsaitis.

„Visi yra teisūs dėl tavo išskirtinio balso tembro, tai yra dovana. Tu esi labai mielas vyrukas“, – pasirodymą komentavo Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Jonatano pasirodymo „X faktoriuje“ ištrauka:

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top